fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес закликає Президента України ветувати закон щодо діяльності органів суддівського врядування

17/ 10/ 2019
  16 жовтня Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроект №1008 про діяльність органів суддівського врядування. Напередодні голосування у Верховній Раді, три найбільші бізнес-асоціації України – Європейська Бізнес Асоціація, Американська торговельна палата в Україні та Спілка українських підприємців – висловлювали занепокоєння щодо певних положень законопроекту як таких, що можуть підірвати довіру інвесторів, необхідну для залучення масштабних інвестицій і досягнення економічного зростання. Три провідні бізнес-асоціації України стурбовані тим, що прийнятий Закон може слугувати інструментом руйнування принципу верховенства права і обмеження доступу до правосуддя, які є обовязковими умовами захисту недоторканності прав власності та запорукою необхідної довіри бізнес-спільноти для подальшого інвестування в економіку України. Бізнес наголошує, що будь-які зміни у процедурі діяльності органів суддівського врядування, відборі суддів та формуванні складу Верховного Суду повинні спочатку активно обговорюватися публічно. Бізнес-спільнота дуже занепокоєна оцінками, згідно з якими позивачі будуть змушені чекати понад 5 років на рішення Верховного Суду, якщо кількість його суддів скоротиться з 200 до 100 без одночасного реформування судів нижчих інстанцій та запровадження процесуальних фільтрів у кодексах. В цьому контексті Європейська Бізнес Асоціація, Американська торговельна палата в Україні, та Спілка українських підприємців закликають Президента України Володимира Зеленського ветувати Закон щодо діяльності органів суддівського врядування, аби провести ґрунтовну публічну дискусію між Комітетом Верховної Ради України з питань правової політики, бізнесом, міжнародною спільнотою та громадянським суспільством щодо норм, які пропонуються запровадити. Адже зараз надважливо сприяти впровадженню судової реформи, забезпечити реальне правосуддя, що сприятиме своєчасним і якісним рішенням, та напрацювати дійсно ґрунтовний документ, котрий забезпечить верховенство права та правосуддя в країні, і, в свою чергу, зміцнення довіри бізнес-спільноти задля подальшого приваблення інвестицій в економіку України. Сподіваємось, голос бізнесу цього разу почують!

16 жовтня Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроект №1008 про діяльність органів суддівського врядування.

Напередодні голосування у Верховній Раді, три найбільші бізнес-асоціації України – Європейська Бізнес Асоціація, Американська торговельна палата в Україні та Спілка українських підприємців – висловлювали занепокоєння щодо певних положень законопроекту як таких, що можуть підірвати довіру інвесторів, необхідну для залучення масштабних інвестицій і досягнення економічного зростання.

Три провідні бізнес-асоціації України стурбовані тим, що прийнятий Закон може слугувати інструментом руйнування принципу верховенства права і обмеження доступу до правосуддя, які є обов’язковими умовами захисту недоторканності прав власності та запорукою необхідної довіри бізнес-спільноти для подальшого інвестування в економіку України.

Бізнес наголошує, що будь-які зміни у процедурі діяльності органів суддівського врядування, відборі суддів та формуванні складу Верховного Суду повинні спочатку активно обговорюватися публічно.

Бізнес-спільнота дуже занепокоєна оцінками, згідно з якими позивачі будуть змушені чекати понад 5 років на рішення Верховного Суду, якщо кількість його суддів скоротиться з 200 до 100 без одночасного реформування судів нижчих інстанцій та запровадження процесуальних фільтрів у кодексах.

В цьому контексті Європейська Бізнес Асоціація, Американська торговельна палата в Україні, та Спілка українських підприємців закликають Президента України Володимира Зеленського ветувати Закон щодо діяльності органів суддівського врядування, аби провести ґрунтовну публічну дискусію між Комітетом Верховної Ради України з питань правової політики, бізнесом, міжнародною спільнотою та громадянським суспільством щодо норм, які пропонуються запровадити. Адже зараз надважливо сприяти впровадженню судової реформи, забезпечити реальне правосуддя, що сприятиме своєчасним і якісним рішенням, та напрацювати дійсно ґрунтовний документ, котрий забезпечить верховенство права та правосуддя в країні, і, в свою чергу, зміцнення довіри бізнес-спільноти задля подальшого приваблення інвестицій в економіку України.

Сподіваємось, голос бізнесу цього разу почують!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: