fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес закликає новостворену екологічну прокуратуру до конструктивної взаємодії

18/ 06/ 2021
  17 червня в Україні було створено Спеціалізовану екологічну прокуратуру. Про це стало відомо з офіційного повідомлення на сайті Офісу Генерального прокурора. Так, під час зустрічі Генерального прокурора Ірини Венедіктової з представниками громадських організацій у сфері захисту довкілля було представлено очільника даного відомства – Олексія Мельника. Передбачається, що основною функцією екопрокуратури буде посилення напрямку протидії злочинам проти довкілля. Європейська Бізнес Асоціація підтримує необхідність посилення напрямку протидії злочинам проти довкілля. Так, у 2020 році майже 80% кримінальних правопорушень у сфері довкілля стосувались незаконної порубки, перевезення, зберігання та збуту лісу, заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом та порушення правил охорони або використання надр. Більше того, за даними Держекоінспекції найбільші збитки держава отримує саме через незаконне використання природних ресурсів. Анна Дерев’янко. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації. Безумовно, бізнес підтримує необхідність наведення порядку в екологічній сфері. Проте, існує велике занепокоєння щодо того, що структура може стати ще одним монстром для бізнесу. Адже наразі фундаментальних змін в країні майже немає, це стосується і боротьби з корупцією, і верховенства права, і відсутності рівних правил гри в країні. Крім того, часом і ефективність роботи екоінспекції викликає серйозні питання. Більше того, на представлення нового очільника екопрокуратури бізнес запрошено не було. Тож наскільки вдасться в країні без фундаменту побудувати сильну та стабільну будівлю під назвою екопрокуратура – є великим питанням. Сподіваємось, Екопрокуратура буде відкритою до співпраці та діалогу з бізнес-спільнотою та сповідуватиме принципи верховенства права. Водночас, запрошуємо нового очільника Спеціалізованої екологічної прокуратури на зустріч з бізнесом, аби вдеталях зрозуміти функціонал структури, адже наразі, насправді, питань більше, аніж відповідей.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

17 червня в Україні було створено Спеціалізовану екологічну прокуратуру. Про це стало відомо з офіційного повідомлення на сайті Офісу Генерального прокурора. Так, під час зустрічі Генерального прокурора Ірини Венедіктової з представниками громадських організацій у сфері захисту довкілля було представлено очільника даного відомства – Олексія Мельника. Передбачається, що основною функцією екопрокуратури буде посилення напрямку протидії злочинам проти довкілля.

Європейська Бізнес Асоціація підтримує необхідність посилення напрямку протидії злочинам проти довкілля. Так, у 2020 році майже 80% кримінальних правопорушень у сфері довкілля стосувались незаконної порубки, перевезення, зберігання та збуту лісу, заняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом та порушення правил охорони або використання надр. Більше того, за даними Держекоінспекції найбільші збитки держава отримує саме через незаконне використання природних ресурсів.

Анна Дерев’янко Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
Безумовно, бізнес підтримує необхідність наведення порядку в екологічній сфері. Проте, існує велике занепокоєння щодо того, що структура може стати ще одним монстром для бізнесу. Адже наразі фундаментальних змін в країні майже немає, це стосується і боротьби з корупцією, і верховенства права, і відсутності рівних правил гри в країні. Крім того, часом і ефективність роботи екоінспекції викликає серйозні питання. Більше того, на представлення нового очільника екопрокуратури бізнес запрошено не було. Тож наскільки вдасться в країні без фундаменту побудувати сильну та стабільну будівлю під назвою екопрокуратура – є великим питанням.

Сподіваємось, Екопрокуратура буде відкритою до співпраці та діалогу з бізнес-спільнотою та сповідуватиме принципи верховенства права. Водночас, запрошуємо нового очільника Спеціалізованої екологічної прокуратури на зустріч з бізнесом, аби вдеталях зрозуміти функціонал структури, адже наразі, насправді, питань більше, аніж відповідей.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: