fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес вимагає своєчасного введення в дію змін до податкового законодавства

24/ 12/ 2020
  17 грудня ВРУ прийняла Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо забезпечення збору даних та інформації необхідних для декларування окремих об’єктів оподаткування» №4065. Закон містить низку положень, прийняття яких бізнес вітає та очікує. Зокрема йдеться про перенесення початку застосування окремих положень податкового законодавства. Прикрою несподіванкою для бізнесу стала поява проєкту Постанови про скасування рішення Верховної Ради про прийняття проєкту Закону 4065. Наслідком появи проєкту такої постанови стало гальмування процесу набрання чинності законопроєктом 4065. Бізнес вкрай занепокоєний ризиком несвоєчасного набрання чинності важливим законом та можливим законодавчим хаосом, до якого призведе така несвоєчасність. Бізнес мусить мати впевненість щодо застосовних правил оподаткування та очікує, що відповідні органи влади забезпечать таку впевненість. Закликаємо парламентарів до відповідальної поведінки та до невідкладного вжиття заходів, які розблокують процес набрання чинності законопроєктом 4065. Ми очікуємо, що законопроєкт 4065 стане чиним нормативним актом до завершення 2020 року. Європейська Бізнес Асоціація наголошує, що стабільність та прогнозованість податкового законодавства та передбачуваність дій органів державної влади є надважливим фактором для оцінки якості ділового середовища інвесторами. Нездатність органів державної влади забезпечити таку стабільність та передбачуваність викликає справедливе обурення інвесторів та шкодить інвестиційному клімату країни.  

17 грудня ВРУ прийняла Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо забезпечення збору даних та інформації необхідних для декларування окремих об’єктів оподаткування» №4065.

Закон містить низку положень, прийняття яких бізнес вітає та очікує. Зокрема йдеться про перенесення початку застосування окремих положень податкового законодавства.

Прикрою несподіванкою для бізнесу стала поява проєкту Постанови про скасування рішення Верховної Ради про прийняття проєкту Закону 4065. Наслідком появи проєкту такої постанови стало гальмування процесу набрання чинності законопроєктом 4065.

Бізнес вкрай занепокоєний ризиком несвоєчасного набрання чинності важливим законом та можливим законодавчим хаосом, до якого призведе така несвоєчасність.

Бізнес мусить мати впевненість щодо застосовних правил оподаткування та очікує, що відповідні органи влади забезпечать таку впевненість.

Закликаємо парламентарів до відповідальної поведінки та до невідкладного вжиття заходів, які розблокують процес набрання чинності законопроєктом 4065.

Ми очікуємо, що законопроєкт 4065 стане чиним нормативним актом до завершення 2020 року.

Європейська Бізнес Асоціація наголошує, що стабільність та прогнозованість податкового законодавства та передбачуваність дій органів державної влади є надважливим фактором для оцінки якості ділового середовища інвесторами.

Нездатність органів державної влади забезпечити таку стабільність та передбачуваність викликає справедливе обурення інвесторів та шкодить інвестиційному клімату країни.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: