fbpx

Бізнес вітає запуск системи реєстрації дезінфекційних засобів

25/ 03/ 2020
  Щойно Кабінетом Міністрів України було прийняті зміни до пункту 4 Порядку державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів,  відповідно до яких державна реєстрація таких  продуктів буде відбуватися на основі позитивного висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи. У короткостроковій перспективі таке рішення дозволить забезпечити ринок України необхідною кількістю дезінфекційних засобів під час карантину. Бізнес спільнота вітає це рішення та просить Міністерство охорони здоров’я України оперативно опублікувати роз’яснення щодо процедури подачі документів для державної реєстрації.

Щойно Кабінетом Міністрів України було прийняті зміни до пункту 4 Порядку державної реєстрації (перереєстрації) дезінфекційних засобів,  відповідно до яких державна реєстрація таких  продуктів буде відбуватися на основі позитивного висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи. У короткостроковій перспективі таке рішення дозволить забезпечити ринок України необхідною кількістю дезінфекційних засобів під час карантину.

Бізнес спільнота вітає це рішення та просить Міністерство охорони здоров’я України оперативно опублікувати роз’яснення щодо процедури подачі документів для державної реєстрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: