fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес вітає запуск порталу адмінпослуг «Відкрите довкілля»

30/ 07/ 2019
  Минулого тижня Мінприроди запустили веб-портал для надання адміністративних послуг «Відкрите довкілля» в пілотному режимі. Так, на порталі можна знайти 8 категорій послуг в сфері: небезпечних хімічних речовин, ГМО, екоаудиту, небезпечних відходів, пестицидів та агрохімікатів, тварин та рослин, викидів, інше. На електронізацію цих послуг бізнес очікував протягом останнього року. «Вже найближчим часом, наприклад, отримати дозвіл на ввезення зразків пестицидів і агрохімікатів для проведення державних випробувань та наукових дослідів можна онлайн. Зараз компанії-члени Агрохімічного комітету Асоціації разом з Мінприроди тестують цей сервіс.  В перспективі час отримання дозвільного документу буде складати добу-дві, а не 10 днів, як це було раніше. Тож ми дякуємо, що голос бізнесу почули», - зазначив Віктор Погорілий, координатор Агрохімічного комітету Європейської Бізнес Асоціації. Бізнес-спільнота очікує, що запуск порталу знаменує новий етап у взаємодії бізнесу та держави з питань екології та захисту навколишнього середовища і в перспективі дана онлайн система повністю замінить особисте спілкування представників бізнесу та державних чиновників, а отже, і зведе до мінімуму корупційні ризики в даному напрямку. Тож Європейська Бізнес Асоціація сподівається, що це лише перший етап електронізації і в найближчому майбутньому усі послуги та реєстри Мінприроди будуть доступні онлайн.

Минулого тижня Мінприроди запустили веб-портал для надання адміністративних послуг «Відкрите довкілля» в пілотному режимі.

Так, на порталі можна знайти 8 категорій послуг в сфері: небезпечних хімічних речовин, ГМО, екоаудиту, небезпечних відходів, пестицидів та агрохімікатів, тварин та рослин, викидів, інше. На електронізацію цих послуг бізнес очікував протягом останнього року.

«Вже найближчим часом, наприклад, отримати дозвіл на ввезення зразків пестицидів і агрохімікатів для проведення державних випробувань та наукових дослідів можна онлайн. Зараз компанії-члени Агрохімічного комітету Асоціації разом з Мінприроди тестують цей сервіс.  В перспективі час отримання дозвільного документу буде складати добу-дві, а не 10 днів, як це було раніше. Тож ми дякуємо, що голос бізнесу почули», – зазначив Віктор Погорілий, координатор Агрохімічного комітету Європейської Бізнес Асоціації.

Бізнес-спільнота очікує, що запуск порталу знаменує новий етап у взаємодії бізнесу та держави з питань екології та захисту навколишнього середовища і в перспективі дана онлайн система повністю замінить особисте спілкування представників бізнесу та державних чиновників, а отже, і зведе до мінімуму корупційні ризики в даному напрямку.

Тож Європейська Бізнес Асоціація сподівається, що це лише перший етап електронізації і в найближчому майбутньому усі послуги та реєстри Мінприроди будуть доступні онлайн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: