fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес вітає рішення про відновлення роботи кількох пунктів пропуску

08/ 05/ 2020
  Цього тижня на засіданні Уряду було прийнято рішення про відновлення роботи пунктів пропуску для автомобільного сполучення “Рава-Руська” та для морського сполучення “Скадовський морський торговельний порт” з 8 травня. Бізнес вітає дане рішення, адже, як стало відомо, на початку травня частково бізнес у Європі вже розпочав свою діяльність. Відповідно, збільшилась і кількість комерційних замовлення для їх партнерів, що здійснюють свою активність на території України. Власне тому, підвищилась активність перевезень через західний кордон України. Водночас, оскільки зі сторони України наразі працює лише два пропускні пункти з Республікою Польща, а саме, Краківець та Ягодин, але кількість замовлень збільшується – на кордоні зростає черга очікування перетину кордону зі сторони України. Компанії-члени Європейської Бізнес Асоціації зазначають, що вже кілька днів поспіль черга на пунктах пропуску перевищує 300 вантажівок. А, часом, вантажівки втрачають до двох днів простою на кордоні. Затримка та скупчення вантажівок в пунктах пропуску негативно впливає як на виконання своїх зобов’язань бізнесом,  так і загрожує здоров’ю водіїв, які здійснюють ці перевезення, адже вони змушені проводити до двох діб у черзі. Оскільки (згідно з Розпорядження Міністерства внутрішніх справ Республіки Польща №435 від 13 березня 2020 року) пропускний пункт зі сторони Польщі - Гребенне (автомобільний) не включений до пропускних пунктів, що призупинили свою діяльність для вантажних перевезень, рішення відкрити пункт пропуску “Рава-Руська” з боку України допоможе розвантажити Краківець та Ягодин. Європейська Бізнес Асоціація дякує Уряду та Міністерству інфраструктури, що голос бізнесу було почуто!

Цього тижня на засіданні Уряду було прийнято рішення про відновлення роботи пунктів пропуску для автомобільного сполучення “Рава-Руська” та для морського сполучення “Скадовський морський торговельний порт” з 8 травня.

Бізнес вітає дане рішення, адже, як стало відомо, на початку травня частково бізнес у Європі вже розпочав свою діяльність. Відповідно, збільшилась і кількість комерційних замовлення для їх партнерів, що здійснюють свою активність на території України. Власне тому, підвищилась активність перевезень через західний кордон України.

Водночас, оскільки зі сторони України наразі працює лише два пропускні пункти з Республікою Польща, а саме, Краківець та Ягодин, але кількість замовлень збільшується – на кордоні зростає черга очікування перетину кордону зі сторони України.

Компанії-члени Європейської Бізнес Асоціації зазначають, що вже кілька днів поспіль черга на пунктах пропуску перевищує 300 вантажівок. А, часом, вантажівки втрачають до двох днів простою на кордоні.

Затримка та скупчення вантажівок в пунктах пропуску негативно впливає як на виконання своїх зобов’язань бізнесом,  так і загрожує здоров’ю водіїв, які здійснюють ці перевезення, адже вони змушені проводити до двох діб у черзі.

Оскільки (згідно з Розпорядження Міністерства внутрішніх справ Республіки Польща №435 від 13 березня 2020 року) пропускний пункт зі сторони Польщі – Гребенне (автомобільний) не включений до пропускних пунктів, що призупинили свою діяльність для вантажних перевезень, рішення відкрити пункт пропуску “Рава-Руська” з боку України допоможе розвантажити Краківець та Ягодин.

Європейська Бізнес Асоціація дякує Уряду та Міністерству інфраструктури, що голос бізнесу було почуто!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: