fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес вітає прийняття законопроєкту щодо обліку газу у енергетичних одиницях

03/ 11/ 2021
  Вчора Верховна Рада України підтримала законопроєкт №2553. Він передбачає облік газу у енергетичних одиницях – у кВт-год, що полегшить роботу бізнесу, а споживачі газу зможуть платити лише за спожитий обсяг газу – із врахуванням калорійності (а не обсяг, який їм належить спожити). Зараз же підрахунок у кубометрах не враховує калорійність палива.  Також це синхронізує українську газотранспортну систему із європейською системою, де газ вимірюється у кВт-год., та допоможе інтеграції нашого ринку в європейський.  Розрахунки за природний газ, облікований в одиницях енергії (кВт*год), дозволяє враховувати його енергетичну цінність, що важливо в першу чергу для споживачів. В Україні теплотворна здатність газу в залежності від газопроводу, до якого приєднаний, споживач може значно відрізнятися – аж до 20 %.  Від імені Європейської Бізнес Асоціації дякуємо народним депутатам за прийняття цього довгоочікуваного документу.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Вчора Верховна Рада України підтримала законопроєкт №2553.

Він передбачає облік газу у енергетичних одиницях – у кВт-год, що полегшить роботу бізнесу, а споживачі газу зможуть платити лише за спожитий обсяг газу – із врахуванням калорійності (а не обсяг, який їм належить спожити). Зараз же підрахунок у кубометрах не враховує калорійність палива. 

Також це синхронізує українську газотранспортну систему із європейською системою, де газ вимірюється у кВт-год., та допоможе інтеграції нашого ринку в європейський. 

Розрахунки за природний газ, облікований в одиницях енергії (кВт*год), дозволяє враховувати його енергетичну цінність, що важливо в першу чергу для споживачів. В Україні теплотворна здатність газу в залежності від газопроводу, до якого приєднаний, споживач може значно відрізнятися – аж до 20 %. 

Від імені Європейської Бізнес Асоціації дякуємо народним депутатам за прийняття цього довгоочікуваного документу.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: