fbpx

Бізнес вітає новообраний Уряд

05/ 03/ 2020
  Європейська Бізнес Асоціація вітає нового Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та оновлений склад Уряду з обранням на посади. Анна Дерев’янко. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації. Перед новим Урядом стоїть чимало викликів. Водночас, бізнес сподівається, що політика відкритості до прозорого бізнесу та конструктивний діалог триватиме й надалі і бізнес зможе продовжувати брати участь у щотижневих засіданнях КМУ. Крім того, велику роль відіграватиме баланс – швидкість, але і якість прийняття рішення, що, сподіваюсь, також буде мати місце і в нової команди. В той же час, за час роботи попереднього Уряду було запущено чимало важливих процесів, тож важливо, аби їх продовження не затягувалось. Тому, хочу побажати оновленому Уряду ентузіазму та оптимізму в нелегкій, але важливій державній діяльності. Вже зараз, на думку бізнесу, пильної уваги та втручання Уряду потребують 10 наступних напрямків: Ефективна боротьба з тіньової економікою. Продовження гармонізації законодавства України з нормами ЄС. Зниження податкового навантаження на фонд оплати праці та тиску на легальний бізнес. Стимулювання соціально трудової політики задля утримання кращих людських кадрів в країні. Впровадження політики збереження та розвитку природних ресурсів (лісових, земельних тощо). Продовження оптимізації роботи митниці. Сфера охорони здоров’я. Підтримка розвитку логістики та інфраструктури. Екологічні питання. Питання інтелектуальної власності. В той же час, як і раніше, для бізнесу дуже важлива ефективність роботи, якість сервісів, що надаються та прозорість процесів. Тож, сподіваємось, новій команді вдасться досягти відчутних результатів в питанні реформування країни аби розвиток продовжувався, а залучення інвестицій набирало обертів. І окремо від імені бізнес-спільноти хочеться подякувати Уряду, який очолював Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук за професійну роботу та конструктивний діалог його та команди з бізнесом!  

Європейська Бізнес Асоціація вітає нового Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та оновлений склад Уряду з обранням на посади.

Анна Дерев’янко Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
Перед новим Урядом стоїть чимало викликів. Водночас, бізнес сподівається, що політика відкритості до прозорого бізнесу та конструктивний діалог триватиме й надалі і бізнес зможе продовжувати брати участь у щотижневих засіданнях КМУ. Крім того, велику роль відіграватиме баланс – швидкість, але і якість прийняття рішення, що, сподіваюсь, також буде мати місце і в нової команди. В той же час, за час роботи попереднього Уряду було запущено чимало важливих процесів, тож важливо, аби їх продовження не затягувалось. Тому, хочу побажати оновленому Уряду ентузіазму та оптимізму в нелегкій, але важливій державній діяльності.

Вже зараз, на думку бізнесу, пильної уваги та втручання Уряду потребують 10 наступних напрямків:

  • Ефективна боротьба з тіньової економікою.
  • Продовження гармонізації законодавства України з нормами ЄС.
  • Зниження податкового навантаження на фонд оплати праці та тиску на легальний бізнес.
  • Стимулювання соціально трудової політики задля утримання кращих людських кадрів в країні.
  • Впровадження політики збереження та розвитку природних ресурсів (лісових, земельних тощо).
  • Продовження оптимізації роботи митниці.
  • Сфера охорони здоров’я.
  • Підтримка розвитку логістики та інфраструктури.
  • Екологічні питання.
  • Питання інтелектуальної власності.

В той же час, як і раніше, для бізнесу дуже важлива ефективність роботи, якість сервісів, що надаються та прозорість процесів. Тож, сподіваємось, новій команді вдасться досягти відчутних результатів в питанні реформування країни аби розвиток продовжувався, а залучення інвестицій набирало обертів.

І окремо від імені бізнес-спільноти хочеться подякувати Уряду, який очолював Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук за професійну роботу та конструктивний діалог його та команди з бізнесом!  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: