fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес вдячний Мінагрополітики та Держпродспоживслужбі за розширення переліку сільгосппродукції продукції, що експортується з України до КНР

10/ 03/ 2025
  Як повідомляє Мінагрополітики, було підписано міжнародний договір між Україною та Китайською Народною Республікою, що надає право експорту гороху до КНР. Очікується, що вже найближчим часом українські компанії зможуть розпочати поставки продукції до Китаю відповідно до нових вимог. Виробництво гороху в Україні демонструє стабільну динаміку. У 2023/2024 маркетинговому році воно становило 409 тисяч тонн, а у 2024/2025 прогнозується на рівні 476 тисяч тонн. Основними ринками збуту залишаються Туреччина, Індія, Італія, Малайзія, ОАЕ, а також Китай, який демонструє високі темпи зростання закупівель. Як зазначає Держпродспоживслужба, укладення документів сприятиме зміцненню двостороннього співробітництва між Україною та Китайською Народною Республікою, диверсифікації ринків збуту, відкриттю нових можливостей для українського бізнесу та зміцненню зв’язків між обома країнами. Зернова бізнес спільнота Асоціації підтримує питання розширення співпраці з КНР. Зокрема, це стосується відкриття ринку для іншої сільгосппродукції продукції, що експортується з України до КНР (пшениця, cорго зернове, льон та рапс).

Як повідомляє Мінагрополітики, було підписано міжнародний договір між Україною та Китайською Народною Республікою, що надає право експорту гороху до КНР. Очікується, що вже найближчим часом українські компанії зможуть розпочати поставки продукції до Китаю відповідно до нових вимог.

Виробництво гороху в Україні демонструє стабільну динаміку. У 2023/2024 маркетинговому році воно становило 409 тисяч тонн, а у 2024/2025 прогнозується на рівні 476 тисяч тонн. Основними ринками збуту залишаються Туреччина, Індія, Італія, Малайзія, ОАЕ, а також Китай, який демонструє високі темпи зростання закупівель.

Як зазначає Держпродспоживслужба, укладення документів сприятиме зміцненню двостороннього співробітництва між Україною та Китайською Народною Республікою, диверсифікації ринків збуту, відкриттю нових можливостей для українського бізнесу та зміцненню зв’язків між обома країнами.

Зернова бізнес спільнота Асоціації підтримує питання розширення співпраці з КНР. Зокрема, це стосується відкриття ринку для іншої сільгосппродукції продукції, що експортується з України до КНР (пшениця, cорго зернове, льон та рапс).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: