fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес в умовах воєнного стану | ВЕБІНАР GOLAW

13/ 04/ 2022
  В умовах воєнного стану підтримка економіки має вирішальне значення для життєздатності країни. Бізнес має жити, щоб жила економіка всієї країни. Юридична фірма GOLAW в партнерстві з ACC запрошує приєднатися до вебінару «Бізнес в умовах воєнного стану». На заході обговоримо широке коло проблем бізнесу, який продовжує працювати в умовах війни, а також бізнесу, який був вимушений призупинити свою діяльність. Для того, щоб зробити вебінар максимально практичним, ми вирішили провести його у форматі питання-відповідь. Просимо надсилати питання, які торкнулися Вашого бізнесу, на пошту [email protected] На заході ми розберемо ваші практичні кейси, а також розкриємо такі питання: 🎯 Руйнування офісних, складських та виробничих приміщень внаслідок бойових дій: фіксація пошкоджень та стягнення збитків; 🎯 Вилучення майна та використання потужностей підприємств в умовах воєнного стану; 🎯 Евакуація бізнесу на безпечні території; 🎯 Особливості трудових відносин у воєнний час. Спікери: 🎤 КАТЕРИНА МАНОЙЛЕНКО – Партнер, керівник практики вирішення судових спорів, адвокат 🎤 КАТЕРИНА ЦВЄТКОВА – Радник, адвокат 📍Катерина Манойленко очолює практику вирішення судових спорів. Вона має успішний досвід комплексного вирішення спорів клієнтів, який охоплює не тільки повний супровід справ в судах всіх інстанцій та юрисдикцій, а й досудове врегулювання спорів і процедур виконання судових рішень. Багаторічний досвід Катерини охоплює представництво інтересів клієнтів в складних судових спорах з суб’єктами владних повноважень, корпоративних спорах, спорах, що виникають з договірних правовідносин, а також спорів у сфері захисту права власності тощо. 📍Катерина Цвєткова є радником GOLAW. Однією з ключових сфер діяльності Катерини є трудове право, зокрема, юрист консультує іноземні та українські компанії щодо складних випадків звільнення топменеджерів та інших працівників, розробляє трудові договори та контракти, надає послуги з повного аудиту дотримання трудового законодавства, супроводжує перевірки контролюючих органів. 📅 Дата: 19.04 ⏱ Час: 11:00 – 12:00 📹 Формат: онлайн (Zoom) 📌 Посилання для реєстрації: https://bit.ly/3KA2tMI 🌐 Мова: українська ❗ Участь безкоштовна. ❗ Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація на захід обов’язкова. ❗ Після реєстрації Ви отримаєте підтвердження та посилання трансляції на вказаний email.

В умовах воєнного стану підтримка економіки має вирішальне значення для життєздатності країни. Бізнес має жити, щоб жила економіка всієї країни.

Юридична фірма GOLAW в партнерстві з ACC запрошує приєднатися до вебінару «Бізнес в умовах воєнного стану». На заході обговоримо широке коло проблем бізнесу, який продовжує працювати в умовах війни, а також бізнесу, який був вимушений призупинити свою діяльність.

Для того, щоб зробити вебінар максимально практичним, ми вирішили провести його у форматі питання-відповідь. Просимо надсилати питання, які торкнулися Вашого бізнесу, на пошту [email protected]

На заході ми розберемо ваші практичні кейси, а також розкриємо такі питання:

🎯 Руйнування офісних, складських та виробничих приміщень внаслідок бойових дій: фіксація пошкоджень та стягнення збитків;

🎯 Вилучення майна та використання потужностей підприємств в умовах воєнного стану;

🎯 Евакуація бізнесу на безпечні території;

🎯 Особливості трудових відносин у воєнний час.

Спікери:

🎤 КАТЕРИНА МАНОЙЛЕНКО – Партнер, керівник практики вирішення судових спорів, адвокат

🎤 КАТЕРИНА ЦВЄТКОВА – Радник, адвокат

📍Катерина Манойленко очолює практику вирішення судових спорів. Вона має успішний досвід комплексного вирішення спорів клієнтів, який охоплює не тільки повний супровід справ в судах всіх інстанцій та юрисдикцій, а й досудове врегулювання спорів і процедур виконання судових рішень.

Багаторічний досвід Катерини охоплює представництво інтересів клієнтів в складних судових спорах з суб’єктами владних повноважень, корпоративних спорах, спорах, що виникають з договірних правовідносин, а також спорів у сфері захисту права власності тощо.

📍Катерина Цвєткова є радником GOLAW. Однією з ключових сфер діяльності Катерини є трудове право, зокрема, юрист консультує іноземні та українські компанії щодо складних випадків звільнення топменеджерів та інших працівників, розробляє трудові договори та контракти, надає послуги з повного аудиту дотримання трудового законодавства, супроводжує перевірки контролюючих органів.

📅 Дата: 19.04

⏱ Час: 11:00 – 12:00

📹 Формат: онлайн (Zoom)

📌 Посилання для реєстрації: https://bit.ly/3KA2tMI

🌐 Мова: українська

❗ Участь безкоштовна.

❗ Звертаємо Вашу увагу, що реєстрація на захід обов’язкова.

❗ Після реєстрації Ви отримаєте підтвердження та посилання трансляції на вказаний email.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: