fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес в Україні продовжує працювати у звичайному режимі

21/ 02/ 2022
  Поки весь світ пильно спостерігає за розвитком подій в Україні, український бізнес та суспільство демонструють неабияку витримку на тлі агресії з боку Росії. Ми продовжуємо регулярний діалог з компаніями, які об’єднує Європейська Бізнес Асоціація, аби відслідковувати зміну очікувань та планів бізнесу, а також підтримувати нашу спільноту у цей непростий час. А це – більше 1000 представників українського та міжнародного бізнесу. Так, за результатами експрес опитування, проведеного Асоціацією вчора ввечері (напередодні рішення Росії), майже 90% керівників компаній повідомили, що продовжують роботу у звичайному режимі. З них близько 70% компаній вже мають плани «Б» щодо дій у надзвичайних ситуаціях. При цьому 15% повідомляють про готовність до релокації, однак наразі залишаються в Україні та продовжують слідкувати за перебігом подій. Третина лідерів запровадила можливість віддаленої роботи для працівників, враховуючи нові загрози. Однак, варто відзначити, що більше половини членських компаній ще з початком пандемії запровадили таку опцію для своїх співробітників, тож це не є принципово новим рішенням. Тільки 3% керівників бізнесів повідомили про виїзд за кордон, інші 11% – про від’їзд їхніх родин, втім деякі зробили це на вимогу головних офісів компаній. Анна Дерев’янко. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації. Надзвичайно вражає витримка та стійкість наших компаній, які продовжують працювати та вірять у краще майбутнє для України. Відповідальний бізнес завжди був активним учасником важливих подій в країні, піклується про своїх співробітників та їхні родини, підтримує армію та суспільство. Бізнес вірить в Україну! Тож ми сподіваємося, що держава також заявить про свою підтримку у вигляді недопущення тиску на прозорий бізнес. Офіси ЕВА у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі та Харкові також продовжують працювати у звичному режимі. Нагадаємо, раніше Асоціація повідомляла про наміри бізнесу залишитися та працювати в Україні навіть за умов ескалації ситуації та повномасштабного військового вторгнення. Ми раді констатувати, що за минулий місяць настрій та плани керівників компаній принципово не змінилися. Безсумнівно, продовження роботи бізнесу у звичайному режимі – це важлива гарантія економічної та соціальної стабільності та в країні.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Поки весь світ пильно спостерігає за розвитком подій в Україні, український бізнес та суспільство демонструють неабияку витримку на тлі агресії з боку Росії. Ми продовжуємо регулярний діалог з компаніями, які об’єднує Європейська Бізнес Асоціація, аби відслідковувати зміну очікувань та планів бізнесу, а також підтримувати нашу спільноту у цей непростий час. А це – більше 1000 представників українського та міжнародного бізнесу.

Так, за результатами експрес опитування, проведеного Асоціацією вчора ввечері (напередодні рішення Росії), майже 90% керівників компаній повідомили, що продовжують роботу у звичайному режимі. З них близько 70% компаній вже мають плани «Б» щодо дій у надзвичайних ситуаціях. При цьому 15% повідомляють про готовність до релокації, однак наразі залишаються в Україні та продовжують слідкувати за перебігом подій.

Третина лідерів запровадила можливість віддаленої роботи для працівників, враховуючи нові загрози. Однак, варто відзначити, що більше половини членських компаній ще з початком пандемії запровадили таку опцію для своїх співробітників, тож це не є принципово новим рішенням. Тільки 3% керівників бізнесів повідомили про виїзд за кордон, інші 11% – про від’їзд їхніх родин, втім деякі зробили це на вимогу головних офісів компаній.

Анна Дерев’янко Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
Надзвичайно вражає витримка та стійкість наших компаній, які продовжують працювати та вірять у краще майбутнє для України. Відповідальний бізнес завжди був активним учасником важливих подій в країні, піклується про своїх співробітників та їхні родини, підтримує армію та суспільство. Бізнес вірить в Україну! Тож ми сподіваємося, що держава також заявить про свою підтримку у вигляді недопущення тиску на прозорий бізнес.

Офіси ЕВА у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі та Харкові також продовжують працювати у звичному режимі.

Нагадаємо, раніше Асоціація повідомляла про наміри бізнесу залишитися та працювати в Україні навіть за умов ескалації ситуації та повномасштабного військового вторгнення. Ми раді констатувати, що за минулий місяць настрій та плани керівників компаній принципово не змінилися. Безсумнівно, продовження роботи бізнесу у звичайному режимі – це важлива гарантія економічної та соціальної стабільності та в країні.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: