fbpx

Бізнес стурбований порушеннями при розгляді важливих для сектору палива та енергетики законопроектів

17/ 10/ 2019
  Вчора, 16 жовтня, відбулось засідання профільного Комітету ВРУ з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Так, під час засідання було здійснено ряд серйозних порушень при розгляді важливих для галузі законопроектів. Виходячи із інформації на офіційному веб-порталі Верховної Ради України, компанії-члени Європейської Бізнес Асоціації можуть констатувати наступні речі: У порядок денний Комітету було включено низку законопроектів, які фактично не були зареєстровані у Верховній Раді, станом на дату попередню до засідання Комітету. До порядку денного Комітету було включено низку законопроектів, які ще перебувають на розгляді Голови ВР, відповідно до Регламенту, і ще не були направлені до Комітету. На розгляд Комітету були винесені законопроекти до закінчення термінів на подачу альтернативних законопроектів. За законопроектами, запропонованими для розгляду на Комітеті відсутні обовязкові висновки інших Комітетів ВР. Відтак, бізнес-спільнота висловлює своє глибоке занепокоєння істотними порушеннями в частині ознайомлення народних депутатів та представників бізнесу із законодавчими ініціативами, а також відсутністю можливості надати зауваження та пропозиції до законодавчих ініціатив, при цьому, що раніш було задекларовано курс на відкритість та прозорість процедур. Європейська Бізнес Асоціація вкотре акцентує увагу, що в цивілізованій демократичній країні закон має бути єдиним та однаковим для всіх. Тож бізнес-спільнота звертається до Голови Верховної Ради України та Голови Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг із проханням про недопущення подібних фактів порушення та просить забезпечити належну участь представників бізнес-спільноти у обговоренні законодавчих ініціатив.

Вчора, 16 жовтня, відбулось засідання профільного Комітету ВРУ з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Так, під час засідання було здійснено ряд серйозних порушень при розгляді важливих для галузі законопроектів.

Виходячи із інформації на офіційному веб-порталі Верховної Ради України, компанії-члени Європейської Бізнес Асоціації можуть констатувати наступні речі:

  • У порядок денний Комітету було включено низку законопроектів, які фактично не були зареєстровані у Верховній Раді, станом на дату попередню до засідання Комітету.
  • До порядку денного Комітету було включено низку законопроектів, які ще перебувають на розгляді Голови ВР, відповідно до Регламенту, і ще не були направлені до Комітету.
  • На розгляд Комітету були винесені законопроекти до закінчення термінів на подачу альтернативних законопроектів.
  • За законопроектами, запропонованими для розгляду на Комітеті відсутні обов’язкові висновки інших Комітетів ВР.

Відтак, бізнес-спільнота висловлює своє глибоке занепокоєння істотними порушеннями в частині ознайомлення народних депутатів та представників бізнесу із законодавчими ініціативами, а також відсутністю можливості надати зауваження та пропозиції до законодавчих ініціатив, при цьому, що раніш було задекларовано курс на відкритість та прозорість процедур.

Європейська Бізнес Асоціація вкотре акцентує увагу, що в цивілізованій демократичній країні закон має бути єдиним та однаковим для всіх. Тож бізнес-спільнота звертається до Голови Верховної Ради України та Голови Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг із проханням про недопущення подібних фактів порушення та просить забезпечити належну участь представників бізнес-спільноти у обговоренні законодавчих ініціатив.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: