fbpx

Бізнес стурбований порушеннями при розгляді важливих для сектору палива та енергетики законопроектів

17/ 10/ 2019

Вчора, 16 жовтня, відбулось засідання профільного Комітету ВРУ з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Так, під час засідання було здійснено ряд серйозних порушень при розгляді важливих для галузі законопроектів.

Виходячи із інформації на офіційному веб-порталі Верховної Ради України, компанії-члени Європейської Бізнес Асоціації можуть констатувати наступні речі:

  • У порядок денний Комітету було включено низку законопроектів, які фактично не були зареєстровані у Верховній Раді, станом на дату попередню до засідання Комітету.
  • До порядку денного Комітету було включено низку законопроектів, які ще перебувають на розгляді Голови ВР, відповідно до Регламенту, і ще не були направлені до Комітету.
  • На розгляд Комітету були винесені законопроекти до закінчення термінів на подачу альтернативних законопроектів.
  • За законопроектами, запропонованими для розгляду на Комітеті відсутні обов’язкові висновки інших Комітетів ВР.

Відтак, бізнес-спільнота висловлює своє глибоке занепокоєння істотними порушеннями в частині ознайомлення народних депутатів та представників бізнесу із законодавчими ініціативами, а також відсутністю можливості надати зауваження та пропозиції до законодавчих ініціатив, при цьому, що раніш було задекларовано курс на відкритість та прозорість процедур.

Європейська Бізнес Асоціація вкотре акцентує увагу, що в цивілізованій демократичній країні закон має бути єдиним та однаковим для всіх. Тож бізнес-спільнота звертається до Голови Верховної Ради України та Голови Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг із проханням про недопущення подібних фактів порушення та просить забезпечити належну участь представників бізнес-спільноти у обговоренні законодавчих ініціатив.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: