fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес-сніданок Асоціації з компанією GOLAW

19/ 07/ 2016
  19 липня 2016 року члени Південноукраїнського Офісу Асоціації зустрілися за бізнес-сніданком на тему “За крок до закону про деофшоризацію”. Метою зустрічі стало обговорення важливих аспектів ведення бізнесу у зв’язку із змінами в обліку коштів, раніше виведених з України. Експертами виступили провідні юристи компанії GOLAW Максим Лєбєдєв та Ірина Кальницька. Спікери охарактеризували існуючий стан законодавства про деофшоризацію в Україні, наголосивши, що Директива ЄС по боротьбі з відмиванням коштів та Конвенція ОЕСР про взаємодопомогу в податкових справах сприятимуть усуненню наявних структур з приховування власників активів. Учасники також дізналися про стан втілення BEPS (від англ. «Base erosion and Profit Shifting) в світі; глобальні тенденції розкриття інформації про кінцевих бенефіціарів та Єдиний стандарт автоматичного обміну інформацією; “нульове” декларування доходів, майна та фінансового стану фізичних осіб.

19 липня 2016 року члени Південноукраїнського Офісу Асоціації зустрілися за бізнес-сніданком на тему “За крок до закону про деофшоризацію”. Метою зустрічі стало обговорення важливих аспектів ведення бізнесу у зв’язку із змінами в обліку коштів, раніше виведених з України. Експертами виступили провідні юристи компанії GOLAW Максим Лєбєдєв та Ірина Кальницька.

Спікери охарактеризували існуючий стан законодавства про деофшоризацію в Україні, наголосивши, що Директива ЄС по боротьбі з відмиванням коштів та Конвенція ОЕСР про взаємодопомогу в податкових справах сприятимуть усуненню наявних структур з приховування власників активів. Учасники також дізналися про стан втілення BEPS (від англ. «Base erosion and Profit Shifting) в світі; глобальні тенденції розкриття інформації про кінцевих бенефіціарів та Єдиний стандарт автоматичного обміну інформацією; “нульове” декларування доходів, майна та фінансового стану фізичних осіб.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: