fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес-сніданок Асоціації в Одесі з Arzinger

17/ 03/ 2017
  Деофшоризація, BEPS - ці глобальні поняття надійно увійшли в повсякденний лексикон українського бізнесу і влади. За останній рік було запропоновано багато ініціатив і прийнято законодавчих змін, повязаних з реалізацією проекту BEPS і супроводжуючим йому процесом, який отримав неофіційну назву «деофшоризація». Ці зміни активно відбуваються на глобальному рівні, а останнім часом торкнулися і України. Саме тому, 17 березня 2017 року темою чергового Бізнес-сніданку Асоціації з Arzinger став вплив запропонованих і вже імплементованих законодавчих змін в сфері деофшоризації на конкретні структури, що найчастіше використовуються українським бізнесом за кордоном. Спікери - представники компанії «Арцінгер» - партнер, адвокат Павло Ходаковський та юрист податкової практики Денис Сіюшов висвітлили передумови, причини, сутності та наслідки проекту BEPS для України. Учасники дізналися про тонкощі правил GAAR, про те, в чому проявляється транспарентність (автоматичний обмін інформацією, розкриття реєстрів бенефіціарних власників і директорів, нові умови банкінгу) та на практичних кейсах розібрали як краще українському бізнесу перебудувати свої закордонні структури, щоб вони зберегли свою функціональність.

Деофшоризація, BEPS – ці глобальні поняття надійно увійшли в повсякденний лексикон українського бізнесу і влади. За останній рік було запропоновано багато ініціатив і прийнято законодавчих змін, пов’язаних з реалізацією проекту BEPS і супроводжуючим йому процесом, який отримав неофіційну назву «деофшоризація». Ці зміни активно відбуваються на глобальному рівні, а останнім часом торкнулися і України. Саме тому, 17 березня 2017 року темою чергового Бізнес-сніданку Асоціації з Arzinger став вплив запропонованих і вже імплементованих законодавчих змін в сфері деофшоризації на конкретні структури, що найчастіше використовуються українським бізнесом за кордоном.

Спікери – представники компанії «Арцінгер» – партнер, адвокат Павло Ходаковський та юрист податкової практики Денис Сіюшов висвітлили передумови, причини, сутності та наслідки проекту BEPS для України. Учасники дізналися про тонкощі правил GAAR, про те, в чому проявляється транспарентність (автоматичний обмін інформацією, розкриття реєстрів бенефіціарних власників і директорів, нові умови банкінгу) та на практичних кейсах розібрали як краще українському бізнесу перебудувати свої закордонні структури, щоб вони зберегли свою функціональність.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: