fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес-сніданок Асоціації в Одесі із компанією “Арцінгер”

18/ 01/ 2017
  Першим заходом Південноукраїнського офісу Асоціації у 2017 році став Бізнес-сніданок із компанією “Арцінгер”, який відбувся 18 січня в барі «Устрична». Тему заходу І знову про санкції: які вони бувають, як їх уникнути і як з ними боротися?” висвітлив Андрій Селютін, голова Юридичного комітету Асоціації в Одесі, партнер, керівник Південноукраїнської філії АО “Арцінгер”. В ході зустрічі учасники дізналися про схожості та відмінності санкцій відповідно до Закону «Про санкції», Закону «Про ЗЕД», процедуру їхнього застосування та реалізації Міністерством економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) та іншими компетентними органами, як на практиці працює заморожування активів, призупинення фінансових операцій та інші санкції. У своєму виступі спікер також розповів про складність застосування та труднощі при скасуванні політичних санкцій, а також надав практичні аспекти взаємодії з МЕРТ України та іншими органами влади при скасуванні санкцій.

Першим заходом Південноукраїнського офісу Асоціації у 2017 році став Бізнес-сніданок із компанією “Арцінгер”, який відбувся 18 січня в барі «Устрична». Тему заходу “І знову про санкції: які вони бувають, як їх уникнути і як з ними боротися?” висвітлив Андрій Селютін, голова Юридичного комітету Асоціації в Одесі, партнер, керівник Південноукраїнської філії АО “Арцінгер”.

В ході зустрічі учасники дізналися про схожості та відмінності санкцій відповідно до Закону «Про санкції», Закону «Про ЗЕД», процедуру їхнього застосування та реалізації Міністерством економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) та іншими компетентними органами, як на практиці працює заморожування активів, призупинення фінансових операцій та інші санкції.

У своєму виступі спікер також розповів про складність застосування та труднощі при скасуванні політичних санкцій, а також надав практичні аспекти взаємодії з МЕРТ України та іншими органами влади при скасуванні санкцій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: