fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес розсипається?

29/ 06/ 2021
  Якщо у вас в бізнесі все добре - це прекрасно, а якщо він деградує, то час терміново змінювати стан справ. Як організувати життя і бізнес-процеси?. Допомагаючи власникам бізнесів і керівникам в галузі управління часом і підвищення ефективності, ми часто чуємо, що у них немає часу на організацію свого життя і бізнес-процесів, тому що їм постійно доводиться справлятися з поточними ситуаціями, гасити пожежї. І ми їх розуміємо. Тому що поки керівник не вирішив, що настав час організувати, а не справлятися, він буде продовжувати в тому ж дусі. І це ніколи не закінчиться. Менше поточних справ, більше організації. Але як тільки керівник прийняв рішення навести нарешті лад, у нього є шанс вибратися зі стану білка в колесі. І перша порада, яку можна дати тут: 20% часу почати займатися організацією, а 80% - поточними справами, а далі - міняти це співвідношення на користь організаціі. Наприклад, якщо керівник займається наймом і навчанням персоналу, то паралельно йому варто займатися наймом менеджера по персоналу, який згодом візьме цю область під контроль. Якщо керівник зараз займається наймом і навчанням 2-3 години в день, то 30-40 хвилин з них він повинен присвятити найму менеджера з персоналу. У перший день, наприклад, скласти і розмістити вакансію, на другий день - провести одну-дві співбесіди, наступні дні (при необхідності) - повторити, а далі - допомагати найманому співробітникові взяти область найму і навчання під контроль. Домагатися виконання. Проблема багатьох керівників полягає в тому, що вони не усвідомлюють, що основна їх діяльність - це домагатися виконання роботи від співробітників, які працюють в компанії, а не робити роботу за них. Керівник, який і продає, і веде бухгалтерію, і займається співробітниками, трошки просуває, їздить на зустрічі з клієнтами - це сумне видовище. Крім того, такий керівник, перебуваючи у стані крайнього роздратування, буде заважати розширенню компанії, оскільки для нього це автоматично означатиме ще більше роботи, з якої він і так вже не справляється. Дохід компанії буде знижуватися, співробітники будуть звільнятися, оскільки такий керівник не займається управлінням. Досягати поставлених цілей. Керівник повинен домагатися виконання планів, які ведуть до досягнення поставлених цілей. А для цього керівникові необхідно постійно: тримати фокус на цілях, розробляти зі співробітниками плани по досягненню цих цілей, проводити координації, прибирати затори на комунікаційних лініях компанії проводити інспекції. Якщо ж керівник займається виконанням роботи співробітників, йому ніколи управляти компанією. Якщо не займатися управлінням компанії, вона досить швидко зазнає краху, особливо в умовах швидких змін. Почніть змінювату ситуацію прямо зараз. Тайм-менеджмент Квест 2021 - https://turbo21.bogushtime.com/ Джерело: https://bogushtime.com/blog/biznes-rozsipaietsya

Якщо у вас в бізнесі все добре – це прекрасно, а якщо він деградує, то час терміново змінювати стан справ.

Як організувати життя і бізнес-процеси?

Допомагаючи власникам бізнесів і керівникам в галузі управління часом і підвищення ефективності, ми часто чуємо, що у них немає часу на організацію свого життя і бізнес-процесів, тому що їм постійно доводиться справлятися з поточними ситуаціями, гасити пожежї. І ми їх розуміємо. Тому що поки керівник не вирішив, що настав час організувати, а не справлятися, він буде продовжувати в тому ж дусі. І це ніколи не закінчиться.

Менше поточних справ, більше організації

Але як тільки керівник прийняв рішення навести нарешті лад, у нього є шанс вибратися зі стану “білка в колесі”. І перша порада, яку можна дати тут: 20% часу почати займатися організацією, а 80% – поточними справами, а далі – міняти це співвідношення на користь організаціі. Наприклад, якщо керівник займається наймом і навчанням персоналу, то паралельно йому варто займатися наймом менеджера по персоналу, який згодом візьме цю область під контроль. Якщо керівник зараз займається наймом і навчанням 2-3 години в день, то 30-40 хвилин з них він повинен присвятити найму менеджера з персоналу. У перший день, наприклад, скласти і розмістити вакансію, на другий день – провести одну-дві співбесіди, наступні дні (при необхідності) – повторити, а далі – допомагати найманому співробітникові взяти область найму і навчання під контроль.

Домагатися виконання

Проблема багатьох керівників полягає в тому, що вони не усвідомлюють, що основна їх діяльність – це домагатися виконання роботи від співробітників, які працюють в компанії, а не робити роботу за них. Керівник, який і продає, і веде бухгалтерію, і займається співробітниками, трошки просуває, їздить на зустрічі з клієнтами – це сумне видовище. Крім того, такий керівник, перебуваючи у стані крайнього роздратування, буде заважати розширенню компанії, оскільки для нього це автоматично означатиме ще більше роботи, з якої він і так вже не справляється. Дохід компанії буде знижуватися, співробітники будуть звільнятися, оскільки такий керівник не займається управлінням.

Досягати поставлених цілей

Керівник повинен домагатися виконання планів, які ведуть до досягнення поставлених цілей.

А для цього керівникові необхідно постійно:

  • тримати фокус на цілях,
  • розробляти зі співробітниками плани по досягненню цих цілей,
  • проводити координації,
  • прибирати затори на комунікаційних лініях компанії
  • проводити інспекції.

Якщо ж керівник займається виконанням роботи співробітників, йому ніколи управляти компанією. Якщо не займатися управлінням компанії, вона досить швидко зазнає краху, особливо в умовах швидких змін.

Почніть змінювату ситуацію прямо зараз.

Тайм-менеджмент Квест 2021 – https://turbo21.bogushtime.com/

Джерело: https://bogushtime.com/blog/biznes-rozsipaietsya

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: