fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес-ранок – твій крок до успіху в кар’єрі та бізнесі

16/ 02/ 2022
  Заплануйте зустріч з нами на ранок, щоб повернутися до роботи з новими ідеями! 22 лютого о 9.30 ми проведемо презентацію наших програм для керівників підрозділів та підприємців, власників бізнесу та сучасних управлінців, які шукають дієві інструменти для збільшення особистої ефективності, розширення горизонтів бачення та інтенсивного розвитку компаній. РЕЄСТРАЦІЯ Олексій Виноградов, Віцепрезидент МІМ, розповість про: ■ конкурентні переваги, які надає системний підхід до ведення бізнесу; ■ розробку ефективних стратегій виведення бізнесу чи карєри на новий рівень; ■ побудову власної траєкторії розвитку; ■ зміну управлінських фреймів; ■ збільшення особистого масштабу впливу. Під час цієї зустрічі ми також розповімо про: ✔ можливості та переваги кожної з програм МВА та pre-МВА; ✔ міжнародні стандарти навчання, яких дотримуються у Бізнес-школі МІМ; ✔ про те, як відбувається навчальний процес та які інновації ми застосовуємо. У вівторок, 22 лютого, о 9:30 ви отримаєте відповіді на ці та інші питання. Будемо раді бачити вас у МІМ (Шулявська, 10/12 В), але якщо не вийде прийти на зустріч, можете приєднатися до презентації в ZOOM. Уважно заповнюйте форму реєстрації, щоб отримати повідомлення з посиланням на ZOOM. Якщо у вас залишаться питання про програми, надішліть запит на персональну консультацію по ZOOM на адресу ol@mim.kyiv.ua або зателефонуйте  +38067 339 80 55. Чекаємо на вас!

Заплануйте зустріч з нами на ранок, щоб повернутися до роботи з новими ідеями!

22 лютого о 9.30 ми проведемо презентацію наших програм для керівників підрозділів та підприємців, власників бізнесу та сучасних управлінців, які шукають дієві інструменти для збільшення особистої ефективності, розширення горизонтів бачення та інтенсивного розвитку компаній.

РЕЄСТРАЦІЯ

Олексій Виноградов, Віцепрезидент МІМ, розповість про:

■ конкурентні переваги, які надає системний підхід до ведення бізнесу;

■ розробку ефективних стратегій виведення бізнесу чи кар’єри на новий рівень;

■ побудову власної траєкторії розвитку;

■ зміну управлінських фреймів;

■ збільшення особистого масштабу впливу.

Під час цієї зустрічі ми також розповімо про:

✔ можливості та переваги кожної з програм МВА та pre-МВА;

✔ міжнародні стандарти навчання, яких дотримуються у Бізнес-школі МІМ;

✔ про те, як відбувається навчальний процес та які інновації ми застосовуємо.

У вівторок, 22 лютого, о 9:30 ви отримаєте відповіді на ці та інші питання.

Будемо раді бачити вас у МІМ (Шулявська, 10/12 В), але якщо не вийде прийти на зустріч, можете приєднатися до презентації в ZOOM. Уважно заповнюйте форму реєстрації, щоб отримати повідомлення з посиланням на ZOOM.

Якщо у вас залишаться питання про програми, надішліть запит на персональну консультацію по ZOOM на адресу ol@mim.kyiv.ua або зателефонуйте  +38067 339 80 55.

Чекаємо на вас!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: