fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес просить зробити економіку більш сильною, а мобілізацію – більш прогнозованою

22/ 05/ 2024
  Бізнес розуміє і усвідомлює потребу українського війська у людях та підтримує укомплектування Збройних сил України, як основного пріоритету державної політики в умовах війни. Бізнес активно долучається до забезпечення як існуючих, так і новостворених бригад, допомагає родинам мобілізованих, сплачує податки, тощо. Проте, вже який час кадрове питання, питання пошуку людей є ТОП питанням та знаходиться в ТОПі проблем, з якими стикаються підприємці по всій Україні. І одна з причин такої ситуації – мобілізація людей. Безумовно, додаються ще міграція та інші фактори. Проте, коли мають місце такі ситуації як мобілізація співробітника, який є критичним для бізнес-моделі підприємства, це не лише ускладнює роботу компанії (а, відповідно, сповільнює і ріст економіки), але і наближає таке підприємство до закриття. Такими діями держава не дозволяє компанії працювати далі, бо оперативно замінити в цих умовах критичних для функціонування бізнесу фахівців практично неможливо. Відповідно, бізнес просить державу все ж дозволити працювати – аби врятувати підприємства від закриття, від додаткових до існуючих труднощів, яких можна уникнути, врятувати українців від звільнень, тощо. Адже найгіркішим буде усвідомити, що два з половиною роки роботи підприємства в умовах війни, всупереч всім можливим законам бізнесу і здоровому глузду, все одно призведуть до його закриття. Та не через дії ворога, а через непродуману політику власної держави. Бізнес цінує щоденну роботу Збройних Сил України на фронті та безмежно вдячний кожному військовому! Проте, все ж бізнес просить владу допомогти зробити і економіку сильнішою. Яким чином? Зробивши мобілізацію більш прогнозованою. І в цьому ключі питання економічного бронювання виглядає як інструмент, який вартує того, щоб бути розглянутим. На думку бізнесу Європейської Бізнес Асоціації, визначення безпосередньо самим бізнесом тих співробітників, які є критичними для продовження ефективної діяльності підприємства в умовах війни допоможе сповільнити велику хвилю проблеми кадрів, яка щомісяця все більше накриває бізнес, що працює в Україні. Більше того, допоможе бізнесу продовжити роботи в непростих воєнних реаліях. Тож дуже сподіваємось, що голос бізнесу все ж буде почуто! На сайті Президента України було зареєстровано петицію, яка закликає якомога швидше впровадити систему економічного бронювання! Посилання на петицію https://petition.president.gov.ua/petition/226740?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2lhyAb3Qd8GGNQ6aXuLQWirsCABPr3y72EYQP2Ge_e8GIDdpcWIjFC12Y_aem_ZmFrZWR1bW15MTZieXRlcw

Бізнес розуміє і усвідомлює потребу українського війська у людях та підтримує укомплектування Збройних сил України, як основного пріоритету державної політики в умовах війни.

Бізнес активно долучається до забезпечення як існуючих, так і новостворених бригад, допомагає родинам мобілізованих, сплачує податки, тощо.

Проте, вже який час кадрове питання, питання пошуку людей є ТОП питанням та знаходиться в ТОПі проблем, з якими стикаються підприємці по всій Україні. І одна з причин такої ситуації – мобілізація людей. Безумовно, додаються ще міграція та інші фактори. Проте, коли мають місце такі ситуації як мобілізація співробітника, який є критичним для бізнес-моделі підприємства, це не лише ускладнює роботу компанії (а, відповідно, сповільнює і ріст економіки), але і наближає таке підприємство до закриття.

Такими діями держава не дозволяє компанії працювати далі, бо оперативно замінити в цих умовах критичних для функціонування бізнесу фахівців практично неможливо.

Відповідно, бізнес просить державу все ж дозволити працювати – аби врятувати підприємства від закриття, від додаткових до існуючих труднощів, яких можна уникнути, врятувати українців від звільнень, тощо. Адже найгіркішим буде усвідомити, що два з половиною роки роботи підприємства в умовах війни, всупереч всім можливим законам бізнесу і здоровому глузду, все одно призведуть до його закриття. Та не через дії ворога, а через непродуману політику власної держави.

Бізнес цінує щоденну роботу Збройних Сил України на фронті та безмежно вдячний кожному військовому! Проте, все ж бізнес просить владу допомогти зробити і економіку сильнішою.

Яким чином? Зробивши мобілізацію більш прогнозованою. І в цьому ключі питання економічного бронювання виглядає як інструмент, який вартує того, щоб бути розглянутим. На думку бізнесу Європейської Бізнес Асоціації, визначення безпосередньо самим бізнесом тих співробітників, які є критичними для продовження ефективної діяльності підприємства в умовах війни допоможе сповільнити велику хвилю проблеми кадрів, яка щомісяця все більше накриває бізнес, що працює в Україні. Більше того, допоможе бізнесу продовжити роботи в непростих воєнних реаліях.

Тож дуже сподіваємось, що голос бізнесу все ж буде почуто!

На сайті Президента України було зареєстровано петицію, яка закликає якомога швидше впровадити систему економічного бронювання! Посилання на петицію https://petition.president.gov.ua/petition/226740?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2lhyAb3Qd8GGNQ6aXuLQWirsCABPr3y72EYQP2Ge_e8GIDdpcWIjFC12Y_aem_ZmFrZWR1bW15MTZieXRlcw

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: