fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес пропонує в керівництві Держпроду мати фахівця з ветосвітою

23/ 10/ 2020
  Європейська Бізнес Асоціація вітає рішення Мінекономіки щодо призначення Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.  Серед ключових завдань Держпродспоживслужби є забезпечення безпечності та якості харчових продуктів, відкриттям нових ринків для аграрної продукції, розвиток харчової промисловості, ветеринарної медицини, тощо. Так, для якісного виконання даних завдань службою, окрім комплексних навичок зі стратегічного менеджменту потрібна і людина на керівній посаді – фахівець у сфері ветеринарної медицини, який матиме практичний досвід боротьби з небезпечними хворобами (спільних як для людей, так і для тварин), який зможе організувати протиепізоотичні заходи в Україні, відновити довіру торгівельних партнерів до професійності компетентного органу України, зміцнити біологічну безпеку держави, тощо. Дмитро Кирилюк. Менеджер Комітетів Європейської Бізнес Асоціації. Цього року Україна стикнулась зі спалахом пташиного грипу, що призвело до різкого обмеження експорту продукції птахівництва, спалахом африканської чуми свиней і, як наслідок, ускладнення експорту продукції свинарства. Також було зафіксовано декілька випадків сказу домашніх тварин, що призвело до обмеження пересування в певних районах. А однією із функцій такого фахівця і має бути контроль поширення інфекційних хвороб в країні. Також важливим є контроль за дотриманням стандартів якості продукції, питання кормів для тварин, лікування тварин, тощо. Так, ветеринарні спеціалісти Держпроду здійснюють контроль при експорті та імпорті такої продукції, контролюють якість та безпечність продукції в магазинах та на аграрних ринках, тощо. Крім того, сьогодні Україна активно працює в напрямку зміни свого законодавства щодо посилення контролю в харчовій промисловості, галузі тваринництва та ветеринарної медицини. Як наслідок, критично важливою стає комунікація з компетентними органами інших країн, особливо країн ЄС. Україна нарощує свою присутність на міжнародних продовольчих ринках і саме служба відповідає за підтвердження системи відповідності контролю продукції перед міжнародними партнерами, регулярно проходить аудити, до прикладу, цього року проходить аудит системи контролю в молочній та рибній галузях. Тому, аби мати ефективну систему контролю якості та безпечності продукції, відкривати нові ринки уніфікуючи систему контролю та можливість її дотримання, бути надійним партнером для інших країн, Європейська Бізнес Асоціація пропонує невідкладно призначити фахівця у сфері ветеринарної медицини в керівні ряди Держпродспоживсужби.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.    

Європейська Бізнес Асоціація вітає рішення Мінекономіки щодо призначення Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. 

Серед ключових завдань Держпродспоживслужби є забезпечення безпечності та якості харчових продуктів, відкриттям нових ринків для аграрної продукції, розвиток харчової промисловості, ветеринарної медицини, тощо. Так, для якісного виконання даних завдань службою, окрім комплексних навичок зі стратегічного менеджменту потрібна і людина на керівній посаді – фахівець у сфері ветеринарної медицини, який матиме практичний досвід боротьби з небезпечними хворобами (спільних як для людей, так і для тварин), який зможе організувати протиепізоотичні заходи в Україні, відновити довіру торгівельних партнерів до професійності компетентного органу України, зміцнити біологічну безпеку держави, тощо.

Дмитро Кирилюк Менеджер Комітетів Європейської Бізнес Асоціації
Цього року Україна стикнулась зі спалахом пташиного грипу, що призвело до різкого обмеження експорту продукції птахівництва, спалахом африканської чуми свиней і, як наслідок, ускладнення експорту продукції свинарства. Також було зафіксовано декілька випадків сказу домашніх тварин, що призвело до обмеження пересування в певних районах. А однією із функцій такого фахівця і має бути контроль поширення інфекційних хвороб в країні.

Також важливим є контроль за дотриманням стандартів якості продукції, питання кормів для тварин, лікування тварин, тощо. Так, ветеринарні спеціалісти Держпроду здійснюють контроль при експорті та імпорті такої продукції, контролюють якість та безпечність продукції в магазинах та на аграрних ринках, тощо.

Крім того, сьогодні Україна активно працює в напрямку зміни свого законодавства щодо посилення контролю в харчовій промисловості, галузі тваринництва та ветеринарної медицини. Як наслідок, критично важливою стає комунікація з компетентними органами інших країн, особливо країн ЄС. Україна нарощує свою присутність на міжнародних продовольчих ринках і саме служба відповідає за підтвердження системи відповідності контролю продукції перед міжнародними партнерами, регулярно проходить аудити, до прикладу, цього року проходить аудит системи контролю в молочній та рибній галузях.

Тому, аби мати ефективну систему контролю якості та безпечності продукції, відкривати нові ринки уніфікуючи систему контролю та можливість її дотримання, бути надійним партнером для інших країн, Європейська Бізнес Асоціація пропонує невідкладно призначити фахівця у сфері ветеринарної медицини в керівні ряди Держпродспоживсужби.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: