fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес позитивно оцінює закон про валюту

30/ 05/ 2018
  Асоціація сподівається, що НБУ залишиться відкритим і передбачуваним. Ігор Гоцик. Менеджер комітетів. Бізнес понад 25 років чекав на розробку і прийняття законопроекту про валюту. Про це заявив Ігор Гоцик, менеджер комітетів Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) на круглому столі, організованому Інститутом Горшеніна і присвяченому темі регулювання валютного ринку в Україні. Звичайно, одним законопроектом неможливо вирішити всі питання. Але бізнес оцінює це як позитивний крок з боку НБУ і держави для врегулювання ситуації, - сказав Гоцик. Зокрема, ЄБА підтримує розширення повноважень Нацбанку. Перенесення регулювання на рівень НБУ - це позитив. Якщо в НБУ будуть широкі повноваження - це безумовно плюс. Тому що функція регулятора якраз і полягає в регулюванні відносин і подоланні криз. У НБУ повинна бути можливість введення антикризових заходів, - висловився Гоцик. Однак, за його словами, не варто замикати коло проблемних питань тільки на Національному банку. Якщо ми хочемо всі проблеми в країні (платіжний баланс, валютні обмеження і взагалі стан економіки) перекласти на один орган - будь ласка. Але бізнес від цього не буде почуватися захищеним, - зазначив Гоцик. У той самий час він сказав, що в ЄБА розраховують на те, що Нацбанк буде продовжувати вести політику відкритості і передбачуваності своїх дій. Джерело: Лівий берег

Асоціація сподівається, що НБУ залишиться відкритим і передбачуваним.

Ігор Гоцик Менеджер комітетів
Бізнес понад 25 років чекав на розробку і прийняття законопроекту про валюту.

Про це заявив Ігор Гоцик, менеджер комітетів Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) на круглому столі, організованому Інститутом Горшеніна і присвяченому темі регулювання валютного ринку в Україні.

“Звичайно, одним законопроектом неможливо вирішити всі питання. Але бізнес оцінює це як позитивний крок з боку НБУ і держави для врегулювання ситуації”, – сказав Гоцик.

Зокрема, ЄБА підтримує розширення повноважень Нацбанку.

“Перенесення регулювання на рівень НБУ – це позитив. Якщо в НБУ будуть широкі повноваження – це безумовно плюс. Тому що функція регулятора якраз і полягає в регулюванні відносин і подоланні криз. У НБУ повинна бути можливість введення антикризових заходів”, – висловився Гоцик.

Однак, за його словами, не варто замикати коло проблемних питань тільки на Національному банку.

“Якщо ми хочемо всі проблеми в країні (платіжний баланс, валютні обмеження і взагалі стан економіки) перекласти на один орган – будь ласка. Але бізнес від цього не буде почуватися захищеним”, – зазначив Гоцик.

У той самий час він сказав, що в ЄБА розраховують на те, що Нацбанк буде продовжувати вести політику відкритості і передбачуваності своїх дій.

Джерело: Лівий берег

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: