fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес підтримує законопроєкт щодо проведення громадського обговорення звіту ОВД на час карантину онлайн

14/ 05/ 2020
  Минулого тижня у Верховній Раді було зареєстровано законопроєкт № 3438 про внесення змін до Закону України Про оцінку впливу на довкілля щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). Так, він передбачає, що на час карантину проведення громадських обговорень планованої діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля відбувається виключно у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді). Світлана Михайловська. Заступник директора Європейської Бізнес Асоціації. Наприкінці квітня ми від Асоціації звернулись до Міністерства енергетики та захисту довкілля з даною проблемою. Адже склалась ситуація, коли бюджетоутворюючі компанії вимушені «заморозити» свої проєкти, оскільки через карантин вже другий місяць не мають можливості провести громадські обговорення, необхідні для отримання висновків з ОВД. А невчасно видані висновки тягнуть за собою можливі затримки, або навіть і відміну реалізації деяких проектів компаній. Крім того, можливі скорочення робочих місць та зменшення надходжень до державного та місцевих бюджетів. Тож бізнес вітає зусилля Міністерства енергетики та захисту довкілля України і Комітету Верховної Ради України з екологічної політики та природокористування, направлені на вирішення ситуації. В той же час, просить врахувати пропозиції, які Асоціація надіслала окремим листом, що стосуються узгодження розбіжностей у застосуванні положень законодавчих та інших нормативно-правових актів. Європейська Бізнес Асоціації сподівається, що на найближчому засіданні Верховної Ради законопроєкт буде проголосовано, аби оперативно врегулювати дану проблему та все ж відновити процес видачі висновків з ОВД.

Минулого тижня у Верховній Раді було зареєстровано законопроєкт № 3438 про внесення змін до Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Так, він передбачає, що на час карантину проведення громадських обговорень планованої діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля відбувається виключно у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Світлана Михайловська Заступник директора Європейської Бізнес Асоціації
Наприкінці квітня ми від Асоціації звернулись до Міністерства енергетики та захисту довкілля з даною проблемою. Адже склалась ситуація, коли бюджетоутворюючі компанії вимушені «заморозити» свої проєкти, оскільки через карантин вже другий місяць не мають можливості провести громадські обговорення, необхідні для отримання висновків з ОВД. А невчасно видані висновки тягнуть за собою можливі затримки, або навіть і відміну реалізації деяких проектів компаній. Крім того, можливі скорочення робочих місць та зменшення надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Тож бізнес вітає зусилля Міністерства енергетики та захисту довкілля України і Комітету Верховної Ради України з екологічної політики та природокористування, направлені на вирішення ситуації. В той же час, просить врахувати пропозиції, які Асоціація надіслала окремим листом, що стосуються узгодження розбіжностей у застосуванні положень законодавчих та інших нормативно-правових актів.

Європейська Бізнес Асоціації сподівається, що на найближчому засіданні Верховної Ради законопроєкт буде проголосовано, аби оперативно врегулювати дану проблему та все ж відновити процес видачі висновків з ОВД.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: