fbpx

Бізнес підтримує законопроєкт щодо проведення громадського обговорення звіту ОВД на час карантину онлайн

14/ 05/ 2020
  Минулого тижня у Верховній Раді було зареєстровано законопроєкт № 3438 про внесення змін до Закону України Про оцінку впливу на довкілля щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). Так, він передбачає, що на час карантину проведення громадських обговорень планованої діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля відбувається виключно у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді). Світлана Михайловська. Заступник директора Європейської Бізнес Асоціації. Наприкінці квітня ми від Асоціації звернулись до Міністерства енергетики та захисту довкілля з даною проблемою. Адже склалась ситуація, коли бюджетоутворюючі компанії вимушені «заморозити» свої проєкти, оскільки через карантин вже другий місяць не мають можливості провести громадські обговорення, необхідні для отримання висновків з ОВД. А невчасно видані висновки тягнуть за собою можливі затримки, або навіть і відміну реалізації деяких проектів компаній. Крім того, можливі скорочення робочих місць та зменшення надходжень до державного та місцевих бюджетів. Тож бізнес вітає зусилля Міністерства енергетики та захисту довкілля України і Комітету Верховної Ради України з екологічної політики та природокористування, направлені на вирішення ситуації. В той же час, просить врахувати пропозиції, які Асоціація надіслала окремим листом, що стосуються узгодження розбіжностей у застосуванні положень законодавчих та інших нормативно-правових актів. Європейська Бізнес Асоціації сподівається, що на найближчому засіданні Верховної Ради законопроєкт буде проголосовано, аби оперативно врегулювати дану проблему та все ж відновити процес видачі висновків з ОВД.

Минулого тижня у Верховній Раді було зареєстровано законопроєкт № 3438 про внесення змін до Закону України “Про оцінку впливу на довкілля” щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Так, він передбачає, що на час карантину проведення громадських обговорень планованої діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля відбувається виключно у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Світлана Михайловська Заступник директора Європейської Бізнес Асоціації
Наприкінці квітня ми від Асоціації звернулись до Міністерства енергетики та захисту довкілля з даною проблемою. Адже склалась ситуація, коли бюджетоутворюючі компанії вимушені «заморозити» свої проєкти, оскільки через карантин вже другий місяць не мають можливості провести громадські обговорення, необхідні для отримання висновків з ОВД. А невчасно видані висновки тягнуть за собою можливі затримки, або навіть і відміну реалізації деяких проектів компаній. Крім того, можливі скорочення робочих місць та зменшення надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Тож бізнес вітає зусилля Міністерства енергетики та захисту довкілля України і Комітету Верховної Ради України з екологічної політики та природокористування, направлені на вирішення ситуації. В той же час, просить врахувати пропозиції, які Асоціація надіслала окремим листом, що стосуються узгодження розбіжностей у застосуванні положень законодавчих та інших нормативно-правових актів.

Європейська Бізнес Асоціації сподівається, що на найближчому засіданні Верховної Ради законопроєкт буде проголосовано, аби оперативно врегулювати дану проблему та все ж відновити процес видачі висновків з ОВД.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: