fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес оцінив безпеку ведення бізнесу в Україні

18/ 12/ 2023
  13 грудня на платформі Комітету безпеки та захисту бізнесу Європейської Бізнес Асоціації відбулась презентація результатів дослідження «Оцінка безпеки ведення бізнесу в Україні», проведеного спільно з юридичною фірмою Sayenko Kharenko та SK Security. Переглянути презентацію Нова хвиля дослідження «Оцінка безпеки ведення бізнесу» у 2023 році деталізує стан бізнес-клімату в Україні, виклики та кризові ситуації, з якими стикається бізнес, що працює в умовах воєнного часу, надає оцінку захищеності інфраструктури та оцінку взаємодії з урядовими та військовими структурами. Опитування, в якому взяли участь понад 100 респондентів з різних галузей економіки по всій Україні, виявило зміни кризових ситуацій бізнесу порівняно з 2020 та 2021 роками. У 2023 році три найбільші кризи безпосередньо повязані з повномасштабною війною: мобілізація, воєнні дії, відтік професійних кадрів. Опитування також відзначає зміни в бізнес-ландшафті, зокрема, розрив ділових звязків, переїзд та розширення бізнесу. Відповіді бізнес-спільноти у 2023 році суттєво відрізняються від 2020 та 2021 років, що свідчить про зміни у сприйнятті безпекової ситуації. Дослідження високо оцінює стійкість українського бізнесу, який продовжує зростати та шукати нові шляхи розвитку. Серед ключових висновків - зменшення кількості компаній з власними службами безпеки у 2023 році порівняно з 2021 роком, що може бути наслідком скорочення бізнесу через нові виклики. Дослідження також оцінює бізнес-клімат в Україні, при чому 49% респондентів дали йому переважно негативну оцінку. Походження капіталу має обмежений вплив на сприйняття бізнес-клімату, оскільки український та іноземний бізнес оцінюють його однаково. Оцінка безпеки ведення бізнесу в Україні за 2023 рік надає цінну інформацію про адаптаційні стратегії українського бізнесу в умовах воєнного часу, підкреслюючи його стійкість, гнучкість реакцій та постійний внесок у розвиток країни. Ознайомитися з повним звітом можна за посиланням: https://eba.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/Opytuvannya-bezpeky_full.pdf

13 грудня на платформі Комітету безпеки та захисту бізнесу Європейської Бізнес Асоціації відбулась презентація результатів дослідження «Оцінка безпеки ведення бізнесу в Україні», проведеного спільно з юридичною фірмою Sayenko Kharenko та SK Security.

Переглянути презентацію

Нова хвиля дослідження «Оцінка безпеки ведення бізнесу» у 2023 році деталізує стан бізнес-клімату в Україні, виклики та кризові ситуації, з якими стикається бізнес, що працює в умовах воєнного часу, надає оцінку захищеності інфраструктури та оцінку взаємодії з урядовими та військовими структурами.

Опитування, в якому взяли участь понад 100 респондентів з різних галузей економіки по всій Україні, виявило зміни кризових ситуацій бізнесу порівняно з 2020 та 2021 роками. У 2023 році три найбільші кризи безпосередньо пов’язані з повномасштабною війною: мобілізація, воєнні дії, відтік професійних кадрів. Опитування також відзначає зміни в бізнес-ландшафті, зокрема, розрив ділових зв’язків, переїзд та розширення бізнесу.

Відповіді бізнес-спільноти у 2023 році суттєво відрізняються від 2020 та 2021 років, що свідчить про зміни у сприйнятті безпекової ситуації. Дослідження високо оцінює стійкість українського бізнесу, який продовжує зростати та шукати нові шляхи розвитку.

Серед ключових висновків – зменшення кількості компаній з власними службами безпеки у 2023 році порівняно з 2021 роком, що може бути наслідком скорочення бізнесу через нові виклики. Дослідження також оцінює бізнес-клімат в Україні, при чому 49% респондентів дали йому переважно негативну оцінку. Походження капіталу має обмежений вплив на сприйняття бізнес-клімату, оскільки український та іноземний бізнес оцінюють його однаково.

Оцінка безпеки ведення бізнесу в Україні за 2023 рік надає цінну інформацію про адаптаційні стратегії українського бізнесу в умовах воєнного часу, підкреслюючи його стійкість, гнучкість реакцій та постійний внесок у розвиток країни. Ознайомитися з повним звітом можна за посиланням: https://eba.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/Opytuvannya-bezpeky_full.pdf

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: