fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес-освіта? Подвійну, будь ласка!

06/ 10/ 2021
  Кажуть, двічі в одну річку не увійдеш. Випускники МІМ спростовують це твердження і пірнають в освіту в улюбленій Бізнес-школі двічі, а дехто планує навіть третій заплив. Що підштовхнуло їх повернутися і опанувати ще одну програму? Чому одна освіта добре, а дві - ще краще? Як змінилося професійне та персональне життя після завершення МІМ? Як управлінцю чи власнику бізнесу дізнатися, що час йти на pre-MBA? Своїм досвідом поділяться топ-фахівці, випускники Бізнес-школи Світлана Карван - хімік-розробник, менеджер R&D проектів, ТОВ «Медіпромтек»; закінчила «Маркетинг» (2019) та «Управління бізнес-процесами» (2020) Ольга Клименко - художник-колажист, ілюстратор та режисер-сценарист, закінчила PMD «Маркетинг» (2015) та рre-MBA Бізнес (2016) Ольга Карташова – керівник зовнішньої служби «Польфарма Україна», закінчила Управління фінансами (2021), вступає на Бізнес Стартуємо 8 жовтня о 15.00. Модератор ефіру – Олена Задорожна Приєднатися до перегляду ефіру можна за посиланням https://www.facebook.com/mimkyiv/posts/4823620114315446

Кажуть, двічі в одну річку не увійдеш. Випускники МІМ спростовують це твердження і пірнають в освіту в улюбленій Бізнес-школі двічі, а дехто планує навіть третій “заплив”.

  • Що підштовхнуло їх повернутися і опанувати ще одну програму?
  • Чому одна освіта добре, а дві – ще краще?
  • Як змінилося професійне та персональне життя після завершення МІМ?
  • Як управлінцю чи власнику бізнесу дізнатися, що час йти на pre-MBA?

Своїм досвідом поділяться топ-фахівці, випускники Бізнес-школи

Світлана Карван – хімік-розробник, менеджер R&D проектів, ТОВ «Медіпромтек»; закінчила «Маркетинг» (2019) та «Управління бізнес-процесами» (2020)

Ольга Клименко – художник-колажист, ілюстратор та режисер-сценарист, закінчила PMD «Маркетинг» (2015) та рre-MBA Бізнес (2016)

Ольга Карташова – керівник зовнішньої служби «Польфарма Україна», закінчила “Управління фінансами” (2021), вступає на “Бізнес”

Стартуємо 8 жовтня о 15.00.

Модератор ефіру – Олена Задорожна

Приєднатися до перегляду ефіру можна за посиланням https://www.facebook.com/mimkyiv/posts/4823620114315446

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: