fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес Одещини та Миколаївщини продовжує допомагати Україні в період війни

02/ 06/ 2022
  У темні часи видно світлих людей, а у нашому випадку — членські компанії Європейської Бізнес Асоціації, які займають проактивну позицію та під час війни, продовжують волонтерську роботу та роблять усе можливе аби підтримати ЗСУ та стабілізувати економіку країни. Тож, Південноукраїнський офіс Асоціації буде продовжувати ділитись з вами історіями їхніх добрих справ у Південному регіоні. Про декілька яскравих кейсів читайте нижче.  “Lukro” спільно з Всесвітнім альянсом експедиторів у Великій Британії WCAworld допомогла з гуманітарними потребами для службовців ЗСУ. Запит на допомогу компанія отримала від одеських волонтерів. Донати вже передали волонтерам заручившись з ними угодою щодо постіної підтримки. Віримо!  Порт “Nika-Tera”, на прохання судновласників, спільно з компанією “Nika Trans Logistics” провели евакуацію 28 іноземних моряків із з суден, які опинилися в блокаді та під обстрілами в акваторії Дніпро-Бузького лиману. Молимось!  “MTB Bank” перерахував вже понад 20 млн гривень на рахунок підтримки ЗСУ. Також банк заохочує усіх бажаючих зробити внесок прямо на головній сторінці на сайті банку, натиснувши на кнопку “Підтримка героїв” або у мобільному додатку МТВ360. Радіємо!  “TIS” продовжує підтримувати колег разом із Державною прикордонною службою України. Тому днями наші побратими отримали чергову партію генераторів різної потужності, польових плит, карематів, ліхтарів, біноклів, спальників тощо. Пишаємось!  Друзі, в єдності наша сила! Тримаймося разом! Україна обов’язково переможе! 

У темні часи видно світлих людей, а у нашому випадку — членські компанії Європейської Бізнес Асоціації, які займають проактивну позицію та під час війни, продовжують волонтерську роботу та роблять усе можливе аби підтримати ЗСУ та стабілізувати економіку країни. Тож, Південноукраїнський офіс Асоціації буде продовжувати ділитись з вами історіями їхніх добрих справ у Південному регіоні. Про декілька яскравих кейсів читайте нижче. 

Lukroспільно з Всесвітнім альянсом експедиторів у Великій Британії WCAworld допомогла з гуманітарними потребами для службовців ЗСУ. Запит на допомогу компанія отримала від одеських волонтерів. Донати вже передали волонтерам заручившись з ними угодою щодо постіної підтримки. Віримо! 

Порт “Nika-Tera, на прохання судновласників, спільно з компанією “Nika Trans Logistics” провели евакуацію 28 іноземних моряків із з суден, які опинилися в блокаді та під обстрілами в акваторії Дніпро-Бузького лиману. Молимось! 

“MTB Bank” перерахував вже понад 20 млн гривень на рахунок підтримки ЗСУ. Також банк заохочує усіх бажаючих зробити внесок прямо на головній сторінці на сайті банку, натиснувши на кнопку “Підтримка героїв” або у мобільному додатку МТВ360. Радіємо! 

“TIS” продовжує підтримувати колег разом із Державною прикордонною службою України. Тому днями наші побратими отримали чергову партію генераторів різної потужності, польових плит, карематів, ліхтарів, біноклів, спальників тощо. Пишаємось! 

Друзі, в єдності наша сила! Тримаймося разом! Україна обов’язково переможе! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: