fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес очікує від нової будівельно інспекції чесної та ефективної роботи

16/ 09/ 2021
  Вчора Кабмін ухвалив рішення про ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції. Замість ДАБІ відсьогодні починає роботу новий орган - Державна інспекція архітектури та містобудування. За словами Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова, у структурі персоналу ДІАМу, тобто нового органу, не буде жодного працівника колишньої ДАБІ. Більше того, людський фактор в ДІАМ буде відсутній, адже всі процедури буде переведено в цифру. Бізнес вітає рішення оптимізувати роботу в цій сфері та зробити її більш якісною. Адже останні пів року ми в Європейській Бізнес Асоціації отримували чимало звернень від бізнесу щодо проблем під час отримання дозвільних документів в ДАБІ. Серед ключових питань – значна затримка розгляду заяв про прийняття в експлуатацію об’єкта та видачу сертифікатів про прийняття об’єктів в експлуатацію, затримка із внесенням змін до дозволів на будівництво у зв’язку із коригуванням проектної документації, складність у підвантаженні в систему «Дія» відповідних документів, тощо. Більше того, виникали питання з комунікацією зі структурою – нормальний діалог був майже відсутній. Тому, Європейська Бізнес Асоціації вітає рішення мати в країні орган, який би ефективно виконував свої обов’язки, а не був додатковим інструментом, котрий ускладнює роботу прозорого бізнесу. Дуже сподіваємось, що ДІАМ стане дійсно дієвим, стратегічним регулятором у сфері містобудування, а цифрова система подачі та отримання документів працюватиме ефективно та без збоїв. Більше того, сподіваємось, що новий колектив буде нетерпимий до корупції. Водночас, спільнота очікує, що органи місцевого самоврядування, яким розширено повноваження в питанні контролю над процесом будівництва, будуть дотримуватись букви закону у своїй роботі.  Зі свого боку, прозорий бізнес готовий до співпраці!   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Вчора Кабмін ухвалив рішення про ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції. Замість ДАБІ відсьогодні починає роботу новий орган – Державна інспекція архітектури та містобудування.

За словами Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова, у структурі персоналу ДІАМу, тобто нового органу, не буде жодного працівника колишньої ДАБІ.

Більше того, людський фактор в ДІАМ буде відсутній, адже всі процедури буде переведено в “цифру”.

Бізнес вітає рішення оптимізувати роботу в цій сфері та зробити її більш якісною. Адже останні пів року ми в Європейській Бізнес Асоціації отримували чимало звернень від бізнесу щодо проблем під час отримання дозвільних документів в ДАБІ. Серед ключових питань – значна затримка розгляду заяв про прийняття в експлуатацію об’єкта та видачу сертифікатів про прийняття об’єктів в експлуатацію, затримка із внесенням змін до дозволів на будівництво у зв’язку із коригуванням проектної документації, складність у підвантаженні в систему «Дія» відповідних документів, тощо. Більше того, виникали питання з комунікацією зі структурою – нормальний діалог був майже відсутній.

Тому, Європейська Бізнес Асоціації вітає рішення мати в країні орган, який би ефективно виконував свої обов’язки, а не був додатковим інструментом, котрий ускладнює роботу прозорого бізнесу. Дуже сподіваємось, що ДІАМ стане дійсно дієвим, стратегічним регулятором у сфері містобудування, а цифрова система подачі та отримання документів працюватиме ефективно та без збоїв.

Більше того, сподіваємось, що новий колектив буде нетерпимий до корупції. Водночас, спільнота очікує, що органи місцевого самоврядування, яким розширено повноваження в питанні контролю над процесом будівництва, будуть дотримуватись букви закону у своїй роботі.  Зі свого боку, прозорий бізнес готовий до співпраці!

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: