fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес обговорив подальшу взаємодію з Держпродспоживслужбою

05/ 09/ 2019
  Минулого тижня Уряд прийняв рішення ліквідувати Мінагрополітики та передати його функції до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. В той же час, у підпорядкуванні Міністерства існують кілька структур, діяльність яких є важливою для роботи бізнесу. Так, цього тижня в рамках Харчового комітету Європейської Бізнес Асоціації відбулась зустріч бізнесу з Головою Держпродспоживслужби, Володимиром Лапою. Під час зустрічі було повідомлено, що наразі служба продовжує роботу в штатному режимі. Тож, зі свого боку, бізнес акцентував увагу на ключових речах, важливих для продовження роботи. Йшла мова про імплементацію положень Закону «Про безпечність та гігієну кормів», що досі залишаються неврегульованим. Представники бізнесу зазначили, що має бути зменшений відсоток періодичності перевірок на кордоні, а також переглянуті норми відбору зразків кормів, які протирічать нормам ЄС. Також говорили про необхідність перегляду двосторонніх ветеринарних сертифікатів у зв’язку зі змінами в українському законодавстві, процес розробки ветеринарного закону, який вкрай потрібен бізнесу тощо. Крім того, було акцентовано увагу на необхідності підтримки українських експортерів на міжнародних ринках, зокрема, щодо розширення переліку с/г продукції, що експортується з України до КНР (горох, пшениця, cорго зернове, льон та рапс) та спрощенні процедури експорту ячменю до Китаю. Було домовлено, що найближчим часом Служба перегляне норми відбору зразків кормів на предмет відповідності до європейських, водночас, що найближчим часом буде розроблено відповідний наказ, який стосується ветеринарних сертифікатів. Домовились також відпрацювати питання розробки гайдів до Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів», які регулюватимуть маркування харчових продуктів. Протягом останніх років бізнес мав конструктивний діалог з Держпродспоживслужбою. Тож, сподіваємось, і надалі якість та прозорість сервісів буде лише покращуватись.

Минулого тижня Уряд прийняв рішення ліквідувати Мінагрополітики та передати його функції до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. В той же час, у підпорядкуванні Міністерства існують кілька структур, діяльність яких є важливою для роботи бізнесу. Так, цього тижня в рамках Харчового комітету Європейської Бізнес Асоціації відбулась зустріч бізнесу з Головою Держпродспоживслужби, Володимиром Лапою.

Під час зустрічі було повідомлено, що наразі служба продовжує роботу в штатному режимі. Тож, зі свого боку, бізнес акцентував увагу на ключових речах, важливих для продовження роботи.

Йшла мова про імплементацію положень Закону «Про безпечність та гігієну кормів», що досі залишаються неврегульованим. Представники бізнесу зазначили, що має бути зменшений відсоток періодичності перевірок на кордоні, а також переглянуті норми відбору зразків кормів, які протирічать нормам ЄС. Також говорили про необхідність перегляду двосторонніх ветеринарних сертифікатів у зв’язку зі змінами в українському законодавстві, процес розробки ветеринарного закону, який вкрай потрібен бізнесу тощо. Крім того, було акцентовано увагу на необхідності підтримки українських експортерів на міжнародних ринках, зокрема, щодо розширення переліку с/г продукції, що експортується з України до КНР (горох, пшениця, cорго зернове, льон та рапс) та спрощенні процедури експорту ячменю до Китаю.

Було домовлено, що найближчим часом Служба перегляне норми відбору зразків кормів на предмет відповідності до європейських, водночас, що найближчим часом буде розроблено відповідний наказ, який стосується ветеринарних сертифікатів. Домовились також відпрацювати питання розробки гайдів до Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів», які регулюватимуть маркування харчових продуктів.

Протягом останніх років бізнес мав конструктивний діалог з Держпродспоживслужбою. Тож, сподіваємось, і надалі якість та прозорість сервісів буде лише покращуватись.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: