fbpx

Бізнес наголошує на необхідності дотримання принципу стабільності при внесенні змін до податкового законодавства

15/ 11/ 2019
  Європейська Бізнес Асоціація уважно слідкує за розвитком подій, пов’язаних із роботою над законопроектами 1210 та 1210-1. Асоціація була долучена до обговорення цих законопроєктів у робочих групах профільного Комітету ВРУ. Деякі наші зауваження і пропозиції були включені до проєкту закону №1210-1, проте у проєкті закону залишається велика кількість неузгоджених положень, які викликають різку критику учасників Асоціації. Зокрема, це стосується строків набрання чинності новими правилами. Так, під час обговорення в робочих групах було досягнуто порозуміння між бізнесом та представниками законодавчої влади, що значна частина положень згаданих законопроєктів потребують суттєвих змін. Відтак, пропоновані строки запровадження законопроектів (негайно після опублікування або з 1 січня 2020 року) є неприйнятними. З огляду на масштабність пропонованих змін, строки набрання чинності мають бути відтерміновані на період, достатній для підготовки бізнесу та державних органів до їх належного застосування. Ми розраховуємо на дотримання досягнутих домовленостей щодо доопрацювання проєктів законів між першим та другим читаннями. Адже, видається абсолютно логічним, якщо ми живемо в цивілізованій європейській країні, дотримуватись досягнутих під час обговорення компромісних рішень. Європейська Бізнес Асоціація сподівається, що пропозиції сумлінного бізнесу, який сплачує податки та наповнює бюджет країни, буде почуто та враховано.

Європейська Бізнес Асоціація уважно слідкує за розвитком подій, пов’язаних із роботою над законопроектами 1210 та 1210-1. Асоціація була долучена до обговорення цих законопроєктів у робочих групах профільного Комітету ВРУ. Деякі наші зауваження і пропозиції були включені до проєкту закону №1210-1, проте у проєкті закону залишається велика кількість неузгоджених положень, які викликають різку критику учасників Асоціації.

Зокрема, це стосується строків набрання чинності новими правилами. Так, під час обговорення в робочих групах було досягнуто порозуміння між бізнесом та представниками законодавчої влади, що значна частина положень згаданих законопроєктів потребують суттєвих змін. Відтак, пропоновані строки запровадження законопроектів (негайно після опублікування або з 1 січня 2020 року) є неприйнятними.

З огляду на масштабність пропонованих змін, строки набрання чинності мають бути відтерміновані на період, достатній для підготовки бізнесу та державних органів до їх належного застосування.

Ми розраховуємо на дотримання досягнутих домовленостей щодо доопрацювання проєктів законів між першим та другим читаннями. Адже, видається абсолютно логічним, якщо ми живемо в цивілізованій європейській країні, дотримуватись досягнутих під час обговорення компромісних рішень.

Європейська Бізнес Асоціація сподівається, що пропозиції сумлінного бізнесу, який сплачує податки та наповнює бюджет країни, буде почуто та враховано.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: