fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес-майстерня Асоціації у Дніпрі “Співпраця з Німеччиною. Міфи та реальність”

13/ 03/ 2018
    Співпраця та налагодження зв’язків з німецькими партнерами стають доступнішими для українських підприємців! Все завдяки Програмі Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини «Fit for Partnership with Germany», що реалізується в Україні Товариством GIZ. З презентацією можливостей Програми 13 березня до Дніпра завітали керівник проектного бюро Програми в Україні Світлана Степащенко та ключовий експерт Євген Клісенко. Окрім того, в інтерактивному форматі бізнес-майстерні учасники мали змогу поринути у світ ведення бізнесу по-німецьки, дізнатися про його особливості та переваги, у цифрах оцінити можливості німецької економіки та, найголовніше, одразу пройти відбіркове інтерв’ю на участь у Програмі. Дніпровський офіс Європейської Бізнес Асоціації з радістю інформує, що у 2018 році ми є офіційною партнерською платформою Програми «Fit for Partnership with Germany» в регіоні. Ми відкриті до співпраці та готові допомагати отримувати бізнесу нові можливості для розвитку! Дякуємо нашим організаційним партнерам компанії BDO Ukraine гостинність та затишну конференц-залу, а також незмінним PepsiCo Ukraine, Jacobs та IDS Aqua Service за напої.
01/

 

Співпраця та налагодження зв’язків з німецькими партнерами стають доступнішими для українських підприємців! Все завдяки Програмі Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини «Fit for Partnership with Germany», що реалізується в Україні Товариством GIZ.

З презентацією можливостей Програми 13 березня до Дніпра завітали керівник проектного бюро Програми в Україні Світлана Степащенко та ключовий експерт Євген Клісенко.

Окрім того, в інтерактивному форматі бізнес-майстерні учасники мали змогу поринути у світ ведення бізнесу по-німецьки, дізнатися про його особливості та переваги, у цифрах оцінити можливості німецької економіки та, найголовніше, одразу пройти відбіркове інтерв’ю на участь у Програмі.

Дніпровський офіс Європейської Бізнес Асоціації з радістю інформує, що у 2018 році ми є офіційною партнерською платформою Програми «Fit for Partnership with Germany» в регіоні. Ми відкриті до співпраці та готові допомагати отримувати бізнесу нові можливості для розвитку!

Дякуємо нашим організаційним партнерам компанії BDO Ukraine гостинність та затишну конференц-залу, а також незмінним PepsiCo Ukraine, Jacobs та IDS Aqua Service за напої.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: