fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес-ланч Координаційної ради з Послом ЄС в Україні паном Хьюгом Мінгареллі у Харкові

21/ 02/ 2018
  З нагоди перебування у Харкові з робочим візитом Хьюг Мінгареллі, посол Європейського Союзу в Украйні, зустрівся з керівниками Координаційної ради Харківського офісу Асоціації та представниками активної бізнес-спільноти області. Говорили про реалізацію реформ та імплементацію «Угоди про Асоціацію», підтримку бізнесу та покращення бізнес середовища, децентралізацію у регіоні та інше. «Харківська область є одним із найбільш динамічних регіонів в Україні. Тут надзвичайний науковий потенціал, хороші промислові передумови. Європейський Союз продовжуватиме реалізацію на території регіону ряду програм щодо допомоги малому та середньому бізнесу, розбудови первинної ланки медицини, сфери надання адміністративних послуг, надання допомоги об’єднаним територіальним громадам тощо», - відзначив пан Посол. ЕС має широкий спектр інструментів, які можуть допомогти у створенні умов розвитку економіки, і тут важливо з’ясувати та оцінити специфіку області та її потреби,  тому високий представник Євросоюзу звернувся до бізнес-спільноти з пропозицією мобілізувати та об’єднати свої зусилля. Ми щиро дякуємо пану Мінгареллі за як завжди корисну та цікаву зустріч!

З нагоди перебування у Харкові з робочим візитом Хьюг Мінгареллі, посол Європейського Союзу в Украйні, зустрівся з керівниками Координаційної ради Харківського офісу Асоціації та представниками активної бізнес-спільноти області.

Говорили про реалізацію реформ та імплементацію «Угоди про Асоціацію», підтримку бізнесу та покращення бізнес середовища, децентралізацію у регіоні та інше.

«Харківська область є одним із найбільш динамічних регіонів в Україні. Тут надзвичайний науковий потенціал, хороші промислові передумови. Європейський Союз продовжуватиме реалізацію на території регіону ряду програм щодо допомоги малому та середньому бізнесу, розбудови первинної ланки медицини, сфери надання адміністративних послуг, надання допомоги об’єднаним територіальним громадам тощо», – відзначив пан Посол.

ЕС має широкий спектр інструментів, які можуть допомогти у створенні умов розвитку економіки, і тут важливо з’ясувати та оцінити специфіку області та її потреби,  тому високий представник Євросоюзу звернувся до бізнес-спільноти з пропозицією мобілізувати та об’єднати свої зусилля.

Ми щиро дякуємо пану Мінгареллі за як завжди корисну та цікаву зустріч!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: