fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес і театр: як розвинути лідерські якості через акторство

14/ 02/ 2022
  Театр може дати людині з бізнесу значно більше, ніж задоволення від перегляду вистав. Психофізичні акторські тренінги – це не про те, щоб опинитися по той бік рампи (хоча хтозна, хтозна?), а про спосіб розкрити власну харизму, зняти напругу і затиски у тілі та позбутися страху публічності. Тобто розвинути ті самі soft skills, яких вимагає сучасний світ. 22 лютого в МІМ відбудеться майстер-клас, під час якого Слава Жила, директор та художній керівник Театру юного глядача, Амбассадор українського театру, Заслужений діяч мистецтв України та випускник МВА в МІМ, розповість про: Акторські тренажі — безболісні та дієві інструменти для опанування необхідних у сучасному світі soft skills. Чим вони корисні для управлінців та власників бізнесу Як сучасні лідери стають більш ефективними завдяки навичкам професійних акторів З яким конфліктами та надзавданнями зустрічається сучасний лідер Зміна свідомості: як диплом МВА допомагає в управлінні театром І трохи закулісся: про театр як цікавий мікс стартапу та радянського заводу. Учасники майстер-класу отримають змогу на практиці спробувати один з акторських тренажів і зрозуміти, як їм підходить ця техніка для розвитку особистості. Отже, присвятіть годину вашого часу і дізнайтеся нове про театр, а найголовніше – про себе. 22 лютого стартуємо о 19.00 у Бізнес-школі МІМ (Шулявська 10/12 В) Реєстрація за посиланням

Театр може дати людині з бізнесу значно більше, ніж задоволення від перегляду вистав. Психофізичні акторські тренінги – це не про те, щоб опинитися по той бік рампи (хоча хтозна, хтозна?), а про спосіб розкрити власну харизму, зняти напругу і затиски у тілі та позбутися страху публічності. Тобто розвинути ті самі soft skills, яких вимагає сучасний світ.

22 лютого в МІМ відбудеться майстер-клас, під час якого Слава Жила, директор та художній керівник Театру юного глядача, Амбассадор українського театру, Заслужений діяч мистецтв України та випускник МВА в МІМ, розповість про:

  • Акторські тренажі — безболісні та дієві інструменти для опанування необхідних у сучасному світі soft skills. Чим вони корисні для управлінців та власників бізнесу
  • Як сучасні лідери стають більш ефективними завдяки навичкам професійних акторів
  • З яким конфліктами та надзавданнями зустрічається сучасний лідер
  • Зміна свідомості: як диплом МВА допомагає в управлінні театром
  • І трохи закулісся: про театр як цікавий мікс стартапу та радянського заводу.

Учасники майстер-класу отримають змогу на практиці спробувати один з акторських тренажів і зрозуміти, як їм підходить ця техніка для розвитку особистості.

Отже, присвятіть годину вашого часу і дізнайтеся нове про театр, а найголовніше – про себе.

22 лютого стартуємо о 19.00 у Бізнес-школі МІМ (Шулявська 10/12 В)

Реєстрація за посиланням

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: