fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес-гра «Пірати забутих островів»

28/ 11/ 2019
    Це було круто! Незвично, весело, яскраво, складно і легко водночас! Учасникам довелось вийти із зони комфорту та за рамки повсякденного життя, а це завжди дає натхнення, ідеї і нові поштовхи. «Пірати забутих островів» - бізнес-гра, спрямована на опрацювання навиків прийняття рішень, управління ризиками та ресурсами, командну взаємодію. Партнери та провайдери – BizGames. Участь приймали 5 команд, гравці виступили в ролі піратів, які грабують судна і торгові порти та прагнуть стати наймогутнішою командою Забутих островів. Мета: накопичити найбільшу кількість золота. За перемогу змагались: BDO Ukraine, Richman Group, ДІТЦ «Контакт», Optimus Group, «ВІС Вагомирівальні Системи». Майже 3 години роздумів, зважених рішень, переговорів, розробки стратегій, сміливих ходів і, врешті, за кількістю золота переможець визначений! Команда Richman Group одержала першість та приємний подарунок! Вітаємо! Ми дякуємо кожному за участь! Дякуємо нашим партнерам: BizGames, центр конференцій Parle , IDS Borjomi Ukraine, Українська Компанія Кави. Висловлюємо також особисту подяку партнеру ЕВА Дніпро фотографу Володимиру Ніколаєву.
01/

 

Це було круто! Незвично, весело, яскраво, складно і легко водночас! Учасникам довелось вийти із зони комфорту та за рамки повсякденного життя, а це завжди дає натхнення, ідеї і нові поштовхи.

«Пірати забутих островів» – бізнес-гра, спрямована на опрацювання навиків прийняття рішень, управління ризиками та ресурсами, командну взаємодію. Партнери та провайдери – BizGames.

Участь приймали 5 команд, гравці виступили в ролі піратів, які грабують судна і торгові порти та прагнуть стати наймогутнішою командою Забутих островів. Мета: накопичити найбільшу кількість золота.

За перемогу змагались: BDO Ukraine, Richman Group, ДІТЦ «Контакт», Optimus Group, «ВІС Вагомирівальні Системи».

Майже 3 години роздумів, зважених рішень, переговорів, розробки стратегій, сміливих ходів і, врешті, за кількістю золота переможець визначений! Команда Richman Group одержала першість та приємний подарунок! Вітаємо!

Ми дякуємо кожному за участь!

Дякуємо нашим партнерам: BizGames, центр конференцій Parle , IDS Borjomi Ukraine, Українська Компанія Кави.

Висловлюємо також особисту подяку партнеру ЕВА Дніпро фотографу Володимиру Ніколаєву.

Партнери

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: