fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес чекає на публікацію тексту техрегламенту засобів індивідуального захисту

18/ 10/ 2021
  30 серпня 2021 року набрав чинності Технічний регламент засобів індивідуального захисту, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України №771. Передбачається, що затвердження цього техрегламенту наблизить відповідні положення національного законодавства до норм Європейського Союзу та встановить вимоги щодо розроблення, виробництва засобів індивідуального захисту, які будуть надані на ринку, щоб забезпечити охорону здоров’я і безпеку користувачів. Відповідно, з 30 серпня усі компанії-виробники засобів індивідуального захисту мають дотримуватись вимог техрегламенту для введення в обіг своєї продукції. Однак його текст досі не був офіційно опублікований. І це суттєво перешкоджає роботі таких компаній. Оцінка відповідності засобів індивідуального захисту та складання декларації про відповідність може бути здійснена тільки до введення продукції в обіг на території України. Таким чином, без офіційного тексту технічного регламенту бізнес не може вчасно та в заплановані терміни реалізувати свою продукцію. Оскільки, скласти необхідну технічну документацію та провести належну процедуру оцінки відповідності неможливо. У зв’язку з цим Європейська Бізнес Асоціація звернулася до Прем’єр-міністра України з проханням якнайшвидше офіційно опублікувати текст технічного регламенту, аби не створювати штучних перепон роботі бізнесу в Україні.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

30 серпня 2021 року набрав чинності Технічний регламент засобів індивідуального захисту, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України №771.

Передбачається, що затвердження цього техрегламенту наблизить відповідні положення національного законодавства до норм Європейського Союзу та встановить вимоги щодо розроблення, виробництва засобів індивідуального захисту, які будуть надані на ринку, щоб забезпечити охорону здоров’я і безпеку користувачів.

Відповідно, з 30 серпня усі компанії-виробники засобів індивідуального захисту мають дотримуватись вимог техрегламенту для введення в обіг своєї продукції. Однак його текст досі не був офіційно опублікований. І це суттєво перешкоджає роботі таких компаній.

Оцінка відповідності засобів індивідуального захисту та складання декларації про відповідність може бути здійснена тільки до введення продукції в обіг на території України. Таким чином, без офіційного тексту технічного регламенту бізнес не може вчасно та в заплановані терміни реалізувати свою продукцію. Оскільки, скласти необхідну технічну документацію та провести належну процедуру оцінки відповідності неможливо.

У зв’язку з цим Європейська Бізнес Асоціація звернулася до Прем’єр-міністра України з проханням якнайшвидше офіційно опублікувати текст технічного регламенту, аби не створювати штучних перепон роботі бізнесу в Україні.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: