fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес аналітики SoftServe провели серію навчань для працівників Міністерства цифрової трансформації України

26/ 05/ 2020
  Міністерство цифрової трансформації України залучило провідних спеціалістів зі сфери бізнесу для навчання своїх проектних менеджерів з цифрової трансформації. Програма була складена провідними галузевими компаніями та максимально адаптована до потреб Міністерства. Навчання включає в себе серію курсів, серед яких: державне управління та законодавство, базові знання з розробки програмування, проектний менеджмент та бізнес аналіз. В обов’язках працівників Міністерства: аналіз діяльності органів виконавчої влади, оптимізація існуючих процесів, керування розробкою цифрових рішень та менеджмент проектів. Шестеро працівників SoftServe Business Analysis Office підготували програму курсу з бізнес аналізу та провели сесії на теми: бізнес аналіз і вимоги, виявлення вимог та аналіз користувачів, моделювання бізнес процесів, BPMN, від ідеї до побудови рішення (валідація ідей, бачення продукту), документування вимог, сутності та зв’язки між ними (ERD), управління життєвим циклом вимог. Перед працівниками Міністерства стоять завдання, схожі до функцій бізнес аналітиків в приватних компаніях. При складанні програми курсу ми максимально адаптували наш досвід в сферах оптимізації та автоматизації до державних процесів. Ми сподіваємося, що ці перші кроки сприятимуть якісним змінам державних послуг та взаємодії громадян з державними органами, - поділилась Ірина Крючкова, лектор курсу з бізнес аналізу, Associate BAO Service Director в SoftServe Про SoftServe SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Понад 8000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

Міністерство цифрової трансформації України залучило провідних спеціалістів зі сфери бізнесу для навчання своїх проектних менеджерів з цифрової трансформації. Програма була складена провідними галузевими компаніями та максимально адаптована до потреб Міністерства.

Навчання включає в себе серію курсів, серед яких: державне управління та законодавство, базові знання з розробки програмування, проектний менеджмент та бізнес аналіз. В обов’язках працівників Міністерства: аналіз діяльності органів виконавчої влади, оптимізація існуючих процесів, керування розробкою цифрових рішень та менеджмент проектів.

Шестеро працівників SoftServe Business Analysis Office підготували програму курсу з бізнес аналізу та провели сесії на теми: бізнес аналіз і вимоги, виявлення вимог та аналіз користувачів, моделювання бізнес процесів, BPMN, від ідеї до побудови рішення (валідація ідей, бачення продукту), документування вимог, сутності та зв’язки між ними (ERD), управління життєвим циклом вимог.

“Перед працівниками Міністерства стоять завдання, схожі до функцій бізнес аналітиків в приватних компаніях. При складанні програми курсу ми максимально адаптували наш досвід в сферах оптимізації та автоматизації до державних процесів. Ми сподіваємося, що ці перші кроки сприятимуть якісним змінам державних послуг та взаємодії громадян з державними органами,” – поділилась Ірина Крючкова, лектор курсу з бізнес аналізу, Associate BAO Service Director в SoftServe

Про SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Понад 8000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: