fbpx

BIT-Online Білорусь: Хмари в епоху пандемії та потрясінь

08/ 09/ 2020
  У середу, 9 вересня, о 13.00, CEO GigaCloud Артем Коханевич візьме участь у круглому столі під назвою «Не порушуючи звязок. Хмари в епоху пандемії та потрясінь ― порятунок або нові проблеми. Досвід різних країн», у рамках щорічного Форуму BIT Білорусь. Цього року захід пройде у форматі онлайн. На конференції експерти обговорять широке коло питань, повязаних з інформаційними технологіями ― від зберігання даних до мережевих і хмарних технологій. Учасники круглого столу поділяться власним досвідом та порадами, як сучасні хмарні технології допоможуть зберегти бізнес у часи пандемії та соціально-економічних потрясінь. Хмарний оператор GigaCloud підготував для білоруських компаній пакет послуг із резервування та захисту даних. Це дасть їм шанс «застрахувати» свої критично важливі сервіси від втрати та зберегти компанію. Слухачі зможуть задати експертам питання у реальному часі та поспілкуватися з ними у текстовому форматі чату. «Форум BIT» ― це подія № 1 на білоруському ринку інфокомунікацій. Захід охоплює всі питання, повязані з централізованою обробкою даних, сучасними комунікаційними сервісами, хмарними обчисленнями, Інтернетом речей та застосуванням ІТ-сервісів у бізнес-процесах (рішення, послуги, продукти, технології та експертиза).  Зареєструватися на конференцію можна на офіційному сайті заходу: https://online.ciseventsgroup.com/eu/9-september.html Участь безкоштовна. Дата та початок: 9 вересня о 10.00

У середу, 9 вересня, о 13.00, CEO GigaCloud Артем Коханевич візьме участь у круглому столі під назвою «Не порушуючи зв’язок. Хмари в епоху пандемії та потрясінь ― порятунок або нові проблеми. Досвід різних країн», у рамках щорічного Форуму BIT Білорусь. Цього року захід пройде у форматі онлайн.

На конференції експерти обговорять широке коло питань, пов’язаних з інформаційними технологіями ― від зберігання даних до мережевих і хмарних технологій. Учасники круглого столу поділяться власним досвідом та порадами, як сучасні хмарні технології допоможуть зберегти бізнес у часи пандемії та соціально-економічних потрясінь.

Хмарний оператор GigaCloud підготував для білоруських компаній пакет послуг із резервування та захисту даних. Це дасть їм шанс «застрахувати» свої критично важливі сервіси від втрати та зберегти компанію.

Слухачі зможуть задати експертам питання у реальному часі та поспілкуватися з ними у текстовому форматі чату.

«Форум BIT» ― це подія № 1 на білоруському ринку інфокомунікацій. Захід охоплює всі питання, пов’язані з централізованою обробкою даних, сучасними комунікаційними сервісами, хмарними обчисленнями, Інтернетом речей та застосуванням ІТ-сервісів у бізнес-процесах (рішення, послуги, продукти, технології та експертиза). 

Зареєструватися на конференцію можна на офіційному сайті заходу: https://online.ciseventsgroup.com/eu/9-september.html

Участь безкоштовна.

Дата та початок: 9 вересня о 10.00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: