fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Біла книга портової галузі тепер є і англійською!

29/ 09/ 2020
  За сприяння Maritime Anti-Corruption Network Комітет з логістики Асоціації адаптував Білу книгу портової галузі на англійську мову для поширення на міжнародну аудиторію. Біла книга - стратегічний документ, що містить комплекс рішень та необхідних змін у портовій галузі, з описом проблеми, зазначенням її актуальності, шляхів вирішення та відповідальним органом. Дякуємо колегам за співпрацю та винесення голосу бізнесу на міжнародний рівень! 📑 Біла книга | White Paper in ENG 👉 https://bit.ly/3kWkKqd Також нагадуємо, ознайомитися з українськими версіями документів можна за посиланнями:   Біла книга залізничної галузі  Біла книга портової галузі

За сприяння Maritime Anti-Corruption Network Комітет з логістики Асоціації адаптував Білу книгу портової галузі на англійську мову для поширення на міжнародну аудиторію.

Біла книга – стратегічний документ, що містить комплекс рішень та необхідних змін у портовій галузі, з описом проблеми, зазначенням її актуальності, шляхів вирішення та відповідальним органом. Дякуємо колегам за співпрацю та винесення голосу бізнесу на міжнародний рівень!

📑 Біла книга | White Paper in ENG 👉 https://bit.ly/3kWkKqd

Також нагадуємо, ознайомитися з українськими версіями документів можна за посиланнями: 

🚆 Біла книга залізничної галузі

🚢 Біла книга портової галузі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: