fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бібліотека Мрій для дітей-сиріт України!

17/ 05/ 2021
  До Дня захисту дітей, за доброю традицією, запрошуємо вас зробити вклад в освіту дітей-сиріт України! Наш партнер, соціальний проект Бібліотека Мрій, допоможе вам обрати інтернатний заклад та замінити для них застарілу радянську літературу на сучасну українську. Обрати дитячий будинок, підібрати для нього книги від кращих видавництв країни зі знижкою до 40%, узгодити формат візиту вам допоможе координатор проекту, Кириченко Кристина. Її контакти: kkirichenko@librarydreams.org; (066) 000-25-45. Проект «Бібліотека Мрій» було започатковано в жовтні 2016 року. За цей час відвідано 23 області України, де створено 200 бібліотек мрій зусиллями 118 колективів. Долучайтесь!

До Дня захисту дітей, за доброю традицією, запрошуємо вас зробити вклад в освіту дітей-сиріт України!

Наш партнер, соціальний проект Бібліотека Мрій, допоможе вам обрати інтернатний заклад та замінити для них застарілу радянську літературу на сучасну українську.

Обрати дитячий будинок, підібрати для нього книги від кращих видавництв країни зі знижкою до 40%, узгодити формат візиту вам допоможе координатор проекту, Кириченко Кристина.

Її контакти: kkirichenko@librarydreams.org; (066) 000-25-45.

Проект «Бібліотека Мрій» було започатковано в жовтні 2016 року. За цей час відвідано 23 області України, де створено 200 бібліотек мрій зусиллями 118 колективів.

Долучайтесь!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: