fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Безпека в соцмережах: правила воєнного часу

08/ 06/ 2023
  В умовах війни публічна інформація стає дуже сенситивною. Зокрема, й та, яку компанії і їх співробітники викладають на власних ресурсах та в соціальних мережах. Тож під час зустрічі Комітету з маркетингу та комунікацій 8 червня разом з експертом з кібербезпеки Віталієм Якушевим говорили про те, як зловмисники можуть використовувати інформацію з відкритих джерел, якими подробицями свого особистого та професійного життя не варто ділитись в соцмережах та як знайти баланс між публічністю та безпекою. До того ж, обговорили наступні питання: Що можна дізнатися про компанію чи людину з соціальних мереж Безпекові табу – що не варто публікувати на широкий загал Чи є більш та менш безпечні соцмережі? Чи несуть загрозу TikTok та Telegram? Безпекові поради щодо контенту Поради щодо захисту персональних і корпоративних акаунтів в соцмережах

В умовах війни публічна інформація стає дуже сенситивною. Зокрема, й та, яку компанії і їх співробітники викладають на власних ресурсах та в соціальних мережах.

Тож під час зустрічі Комітету з маркетингу та комунікацій 8 червня разом з експертом з кібербезпеки Віталієм Якушевим говорили про те, як зловмисники можуть використовувати інформацію з відкритих джерел, якими подробицями свого особистого та професійного життя не варто ділитись в соцмережах та як знайти баланс між публічністю та безпекою. До того ж, обговорили наступні питання:

  • Що можна дізнатися про компанію чи людину з соціальних мереж
  • Безпекові табу – що не варто публікувати на широкий загал
  • Чи є більш та менш безпечні соцмережі? Чи несуть загрозу TikTok та Telegram?
  • Безпекові поради щодо контенту
  • Поради щодо захисту персональних і корпоративних акаунтів в соцмережах

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: