fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Безпека бізнесу в Україні: сучасні виклики та рішення

10/ 02/ 2022
  23.02., 16:00, Inveria Event Space (вул. Володимирська, 49а), офлайн PwC в Україні, спільно з ЮФ Sayenko Kharenko, запрошують вас на захід «Безпека бізнесу в Україні: сучасні виклики та рішення». Під час заходу відбудеться презентація спільного дослідження двох компаній «Оцінка безпеки ведення бізнесу в Україні», а також, в рамках панельної дискусії, експерти обговорять наступні питання: особливості взаємодії бізнесу з правоохоронними органами та державними структурами в Україні готовність бізнесу до можливих військових дій на території України ключові види економічних злочинів та шахрайства, з якими стикається бізнес в Україні, та оцінка їх наслідків  способи виявлення та ефективної протидії економічним злочинам та шахрайству  Серед спікерів зустрічі: Сергій Смірнов, партнер Sayenko Kharenko Анастасія Мирошниченко, старший консультант PwC в Україні представники бізнесу Модератори дискусії – Андрій Третяк, керівник практики Форензік PwC в Україні, Віктор Панчак, віцепрезидент SK Security. Запрошуємо до участі комплаєнс офіцерів, ризик-менеджерів, керівників функцій безпеки, внутрішнього контролю та аудиту, а також юридичних департаментів. Звертаємо увагу, що організатор має право відмовити в участі у заході особам, що не входять до цільової аудиторії. Дата та час: 23 лютого, о 16:00 Місце проведення: Inveria Event Space (вулиця Володимирська, 49а, м. Київ)  Реєстрація: попередня реєстрація обов’язкова. Лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Будь ласка, підтвердіть свою участь у заході на адресу електронної пошти [email protected] Чекаємо на вас! Важливо! Участь у заході можлива лише за наявності одного із документів нижче: Сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 (повний курс вакцинації) Негативний результат тесту на COVID-19 – чинний 72 години (учасник забезпечує самостійно) Документ чи сертифікат про одужання від COVID-19

23.02., 16:00, Inveria Event Space (вул. Володимирська, 49а), офлайн

PwC в Україні, спільно з ЮФ Sayenko Kharenko, запрошують вас на захід «Безпека бізнесу в Україні: сучасні виклики та рішення». Під час заходу відбудеться презентація спільного дослідження двох компаній «Оцінка безпеки ведення бізнесу в Україні», а також, в рамках панельної дискусії, експерти обговорять наступні питання:

  • особливості взаємодії бізнесу з правоохоронними органами та державними структурами в Україні
  • готовність бізнесу до можливих військових дій на території України
  • ключові види економічних злочинів та шахрайства, з якими стикається бізнес в Україні, та оцінка їх наслідків 
  • способи виявлення та ефективної протидії економічним злочинам та шахрайству 

Серед спікерів зустрічі:

  • Сергій Смірнов, партнер Sayenko Kharenko
  • Анастасія Мирошниченко, старший консультант PwC в Україні
  • представники бізнесу

Модератори дискусії – Андрій Третяк, керівник практики Форензік PwC в Україні, Віктор Панчак, віцепрезидент SK Security.

Запрошуємо до участі комплаєнс офіцерів, ризик-менеджерів, керівників функцій безпеки, внутрішнього контролю та аудиту, а також юридичних департаментів. Звертаємо увагу, що організатор має право відмовити в участі у заході особам, що не входять до цільової аудиторії.

Дата та час: 23 лютого, о 16:00

Місце проведення: Inveria Event Space (вулиця Володимирська, 49а, м. Київ) 

Реєстрація: попередня реєстрація обов’язкова. Лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Будь ласка, підтвердіть свою участь у заході на адресу електронної пошти [email protected]

Чекаємо на вас!

Важливо! Участь у заході можлива лише за наявності одного із документів нижче:

  • Сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 (повний курс вакцинації)
  • Негативний результат тесту на COVID-19 – чинний 72 години (учасник забезпечує самостійно)
  • Документ чи сертифікат про одужання від COVID-19

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: