fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Безкоштовний тренінг для компанії з корпоративної рівності

10/ 09/ 2020
  Колеги, звертаємось до вас із пропозицією від наших партнерів із ГО «Точка опори ЮА». Це громадська організація, яка щорічно проводить національне дослідження - Індекс корпоративної рівності. Команда пропонує ексклюзивно для однієї компанії влаштувати закритий безкоштовний тренінг із навчання команди та/чи менеджменту. Серед тем: Гендерна рівність на робочому місці Інклюзивність та різноманіття в компанії Види дискримінації та її подолання на робочому місці Як працювати з представниками вразливих груп в своїй команді та ін. Ви також можете запропонувати тему, яка цікавить вашу організацію у межах вищеозначених напрямах. Витрати на організацію тренінгу ГО «Точка опори ЮА» бере на себе. Якщо вас зацікавить ця пропозиція, не зволікайте та звертайтесь до Тетяни Касьян, менеджерки з комунікацій ГО «Точка опори ЮА» - t.kasian@t-o.org.ua. Буде обрана та компанія, яка напише про своє бажання повчитись новому першою.

Колеги, звертаємось до вас із пропозицією від наших партнерів із ГО «Точка опори ЮА». Це громадська організація, яка щорічно проводить національне дослідження – Індекс корпоративної рівності.

Команда пропонує ексклюзивно для однієї компанії влаштувати закритий безкоштовний тренінг із навчання команди та/чи менеджменту. Серед тем:

  • Гендерна рівність на робочому місці
  • Інклюзивність та різноманіття в компанії
  • Види дискримінації та її подолання на робочому місці
  • Як працювати з представниками вразливих груп в своїй команді та ін.

Ви також можете запропонувати тему, яка цікавить вашу організацію у межах вищеозначених напрямах.

Витрати на організацію тренінгу ГО «Точка опори ЮА» бере на себе. Якщо вас зацікавить ця пропозиція, не зволікайте та звертайтесь до Тетяни Касьян, менеджерки з комунікацій ГО «Точка опори ЮА» – t.kasian@t-o.org.ua. Буде обрана та компанія, яка напише про своє бажання повчитись новому першою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: