fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Безкоштовні консультації для компаній ланцюга постачання

07/ 04/ 2022
  На період дії воєнного стану в Україні Apple ConsultingÒ проводить безкоштовні консультації власників та керівників виробничих, дистриб’юторських і роздрібних компаній. Допомагаємо бізнесам сфокусуватися та прийняти зважені рішення задля мінімізації наслідків поточної жахливої ситуації. Консультуємо по наступних питаннях: – фокусування на першочергових діях для вашого бізнесу, – тимчасового обмеження/тимчасового закриття/релокації виробництва, – касових розривів, порушених ланцюгів постачання, – забезпечення сировиною, матеріалами, комплектуючими, – логістики, – управління запасами та розподілу готової продукції, – юридичні аспекти, пов’язані з операційною діяльністю ланцюга постачання, – втрати/скорочення/нестачі персоналу, – виплати заробітної плати (крім податкових аспектів), – комунікації керівника з командою тощо. Щоб отримати консультацію, заповніть коротку форму та з Вами швидко звя’жуться наші консультанти:https://applecons.com.ua/ua/anketa-dlya-dopomogy/ Apple ConsultingÒ готові також залучити всі партнерські можливості для вирішення Вашої проблеми. Звертаємо Вашу увагу, що Apple ConsultingÒ не проводить консультації по податкових питаннях.

На період дії воєнного стану в Україні Apple ConsultingÒ проводить безкоштовні консультації власників та керівників виробничих, дистриб’юторських і роздрібних компаній. Допомагаємо бізнесам сфокусуватися та прийняти зважені рішення задля мінімізації наслідків поточної жахливої ситуації. Консультуємо по наступних питаннях:

– фокусування на першочергових діях для вашого бізнесу,
– тимчасового обмеження/тимчасового закриття/релокації виробництва,
– касових розривів, порушених ланцюгів постачання,
– забезпечення сировиною, матеріалами, комплектуючими,
– логістики,
– управління запасами та розподілу готової продукції,
– юридичні аспекти, пов’язані з операційною діяльністю ланцюга постачання,
– втрати/скорочення/нестачі персоналу,
– виплати заробітної плати (крім податкових аспектів),
– комунікації керівника з командою тощо.

Щоб отримати консультацію, заповніть коротку форму та з Вами швидко звя’жуться наші консультанти:https://applecons.com.ua/ua/anketa-dlya-dopomogy/

Apple ConsultingÒ готові також залучити всі партнерські можливості для вирішення Вашої проблеми. Звертаємо Вашу увагу, що Apple ConsultingÒ не проводить консультації по податкових питаннях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: