fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Безкоштовна електроенергія, вугілля для «Укрзалізниці», засоби захисту для ЗСУ та гуманітарна допомога: як Група ДТЕК підтримує українців

20/ 04/ 2022
  В умовах війни Група ДТЕК працює, щоб підтримати Україну та дбає про захист і безпеку не лише співробітників та їхніх членів сімей, а також мешканців регіонів присутності та підтримує українську армію. Група ДТЕК робить свій вклад в енергетичну безпеку України та продовжує тримати енергетичний тил країни у надійних руках. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Група ДТЕК направила на гуманітарну допомогу, підтримку ЗСУ та сил територіальної оборони 324 млн гривень. Зокрема, кошти спрямовані на купівлю продуктових наборів та життєво необхідних медикаментів, засоби захисту для військових та підтримку вимушених переселенців. Разом з Фондом Ріната Ахметова компанія закупила й передала  продукти харчування для жителів Миколаївської, Дніпропетровської, Донецької та Запорізької областей. Ліками, харчами та засобами гігієни забезпечені три дитячі лікарні Києва, закуплено та передано до НДСЛ «Охматдит» 5 надсучасних апаратів для лікування ран Renasys™ Touch. ДТЕК також організовує доставку для потреб лікарень та територіальних громад в низці регіонів генераторів для автономного забезпечення електроенергією. З початку війни ДТЕК безкоштовно надає електроенергію установам критичної інфраструктури – державним та комунальним медичним установам, військовим та силовим структурам, виробникам хліба. Загалом у лютому та березні споживання цих закладів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях становило майже 18 млн. кВт/г на суму близько 75 млн. грн. Загалом безплатну електроенергію отримували близько 150 установ. Серед них Інститут травматології та ортопедії НАМН України, Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова», «Курахівська міська лікарня» та інші. «Сьогодні солдати, лікарі, волонтери, підприємці, усі люди в Україні роблять свій внесок у перемогу над агресором. На енергетичному фронті ДТЕК докладає всіх зусиль для забезпечення стабільної роботи енергосистеми та підтримки діяльності найважливіших установ у воєнний час. Сьогодні всі наші зусилля спрямовані на те, щоб допомогти Україні та кожному українцю», - зазначив генеральний директор ДТЕК, Максим Тімченко. Також, підприємства Групи ДТЕК передали  350 тонн вугілля для потреб «Укрзалізниці». Паливо використовується для поїздів, які щодня евакуюють українців з зон бойових дій. Ще близько 100 тонн передано для потреб місцевих громад і забезпечення теплопостачання. Для потреб ЗСУ та територіальної оборони компанія віддала 117 автомобілів, які використовуються для виконання завдань з захисту населення.

В умовах війни Група ДТЕК працює, щоб підтримати Україну та дбає про захист і безпеку не лише співробітників та їхніх членів сімей, а також мешканців регіонів присутності та підтримує українську армію.

Група ДТЕК робить свій вклад в енергетичну безпеку України та продовжує тримати енергетичний тил країни у надійних руках.

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Група ДТЕК направила на гуманітарну допомогу, підтримку ЗСУ та сил територіальної оборони 324 млн гривень. Зокрема, кошти спрямовані на купівлю продуктових наборів та життєво необхідних медикаментів, засоби захисту для військових та підтримку вимушених переселенців.

Разом з Фондом Ріната Ахметова компанія закупила й передала  продукти харчування для жителів Миколаївської, Дніпропетровської, Донецької та Запорізької областей. Ліками, харчами та засобами гігієни забезпечені три дитячі лікарні Києва, закуплено та передано до НДСЛ «Охматдит» 5 надсучасних апаратів для лікування ран Renasys™ Touch.

ДТЕК також організовує доставку для потреб лікарень та територіальних громад в низці регіонів генераторів для автономного забезпечення електроенергією.

З початку війни ДТЕК безкоштовно надає електроенергію установам критичної інфраструктури – державним та комунальним медичним установам, військовим та силовим структурам, виробникам хліба. Загалом у лютому та березні споживання цих закладів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях становило майже 18 млн. кВт/г на суму близько 75 млн. грн.

Загалом безплатну електроенергію отримували близько 150 установ. Серед них Інститут травматології та ортопедії НАМН України, Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова», «Курахівська міська лікарня» та інші.

«Сьогодні солдати, лікарі, волонтери, підприємці, усі люди в Україні роблять свій внесок у перемогу над агресором. На енергетичному фронті ДТЕК докладає всіх зусиль для забезпечення стабільної роботи енергосистеми та підтримки діяльності найважливіших установ у воєнний час. Сьогодні всі наші зусилля спрямовані на те, щоб допомогти Україні та кожному українцю», – зазначив генеральний директор ДТЕК, Максим Тімченко.

Також, підприємства Групи ДТЕК передали  350 тонн вугілля для потреб «Укрзалізниці». Паливо використовується для поїздів, які щодня евакуюють українців з зон бойових дій. Ще близько 100 тонн передано для потреб місцевих громад і забезпечення теплопостачання.

Для потреб ЗСУ та територіальної оборони компанія віддала 117 автомобілів, які використовуються для виконання завдань з захисту населення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: