fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

#behealthy з Асоціацією в Одесі: “Health Managment компаній: тренд чи потужний ресурс?”

13/ 02/ 2020
    Здоров’я перестає бути зоною відповідальності виключно співробітників, адже від фізичного та психічного самопочуття залежить їхня працездатність. Успішні та великі гравці ринку в усьому світі активно впроваджують програми підтримки здоровя і забезпечення благополуччя (wellness) свого персоналу. 13 лютого 2020 року провели першу зустріч у форматі #behealthy з Асоціацією в Одесі, присвячену потужному ресурсу Health Management у компаніях. Адже це набагато більше, ніж просто заходи для підтримки фізичного здоровя. У цілому мова йде про благополуччя особи на робочому місці. Забезпечення wellness вимагає від організацій активної допомоги власному персоналу, як мінімум у таких аспектах як: здоровя, робота, цінності, особистісний ріст. Програма управління корпоративним здоровям дозволяє досягти: зниження ризику захворюваності; зростання продуктивності праці; скорочення медичних витрат організації; зниження числа звернень через хворобу до лікаря; зменшення кількості днів непрацездатності; поліпшення емоційного стану співробітників. Ключовим спікером заходу виступила Ольга Юшковська, експерт зі здорового способу життя та фізичної активності, яка ознайомила нас з новітньою технологією протидії стресу healy. Говорили про офісний-, тунельний-, синдром вигоряння та як їх діагностувати самотужки, про засади здорового корпоративного харчування та стрес-менеджменту в компанії. Пані спікер надала корисні поради щодо запровадження програми підтримки wellness та побудови стратегії управління корпоративним здоров’ям в цілому. В свою чергу, директор управління Розвитку регіональної мережі СК “Арсенал-Страхування” у м. Одеса Наталя Бикова висвітлила кращі практики  медичного страхування в компаніях.  Крім теоретичної інформації присутні отримали порцію масажу від Олександри Матвєєвої та попрактикували елементи йоги-зарядки, які можна виконувати на робочому місці, разом з Денисом Янютіним та Олександрою Домановою, представниками компанії Relax Office System. Протягом всієї зустрічі учасники ласували смачними healthy-снеками  від нашого партнера Box Catering. Це був дійсно wellness day з Асоціацією в Одесі!
01/

 

Здоров’я перестає бути зоною відповідальності виключно співробітників, адже від фізичного та психічного самопочуття залежить їхня працездатність. Успішні та великі гравці ринку в усьому світі активно впроваджують програми підтримки здоров’я і забезпечення благополуччя (wellness) свого персоналу.

13 лютого 2020 року провели першу зустріч у форматі #behealthy з Асоціацією в Одесі, присвячену потужному ресурсу Health Management у компаніях. Адже це набагато більше, ніж просто заходи для підтримки фізичного здоров’я. У цілому мова йде про благополуччя особи на робочому місці. Забезпечення wellness вимагає від організацій активної допомоги власному персоналу, як мінімум у таких аспектах як: здоров’я, робота, цінності, особистісний ріст. Програма управління корпоративним здоров’ям дозволяє досягти:

  • зниження ризику захворюваності;
  • зростання продуктивності праці;
  • скорочення медичних витрат організації;
  • зниження числа звернень через хворобу до лікаря;
  • зменшення кількості днів непрацездатності;
  • поліпшення емоційного стану співробітників.

Ключовим спікером заходу виступила Ольга Юшковська, експерт зі здорового способу життя та фізичної активності, яка ознайомила нас з новітньою технологією протидії стресу healy. Говорили про офісний-, тунельний-, синдром вигоряння та як їх діагностувати самотужки, про засади здорового корпоративного харчування та стрес-менеджменту в компанії. Пані спікер надала корисні поради щодо запровадження програми підтримки wellness та побудови стратегії управління корпоративним здоров’ям в цілому. В свою чергу, директор управління Розвитку регіональної мережі СК “Арсенал-Страхування” у м. Одеса Наталя Бикова висвітлила кращі практики  медичного страхування в компаніях. 

Крім теоретичної інформації присутні отримали порцію масажу від Олександри Матвєєвої та попрактикували елементи йоги-зарядки, які можна виконувати на робочому місці, разом з Денисом Янютіним та Олександрою Домановою, представниками компанії Relax Office System. Протягом всієї зустрічі учасники ласували смачними healthy-снеками  від нашого партнера Box Catering. Це був дійсно wellness day з Асоціацією в Одесі!

Спікери

1 / 1
Ольга Юшковська
професор, доктор медичних наук, завідуюча кафедрою ОНМедУ, експерт по здоров'ю та фізичній активності
Ольга Юшковська

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: