fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Банку Кредит Дніпро підтверджено високий рівень капіталізації за результатами оцінки стійкості НБУ

27/ 12/ 2023
  Національний Банк України за результатами оцінки стійкості підтвердив високий рівень капіталізації Банку Кредит Дніпро. Раніше Банк успішно пройшов перший етап перевірки, що дозволило НБУ не проводити другий етап — екстраполяцію. Минулого тижня Правлінням НБУ були затверджені результати останнього етапу стрес-тестування та оцінки стійкості в цілому. Зокрема, було підтверджено достатній рівень капіталізації в горизонті трьох наступних років без необхідності додаткових внесків до капіталу. Це підтверджує нашу надійність для клієнтів та надає можливість для подальшого зростання відповідно до затверджених стратегічних цілей. Нагадаємо, Національний банк цього року вперше з 2021 р. проводив оцінку стійкості банків. Її проходили ТОП-20 найбільших фінустанов, загальний розмір чистих активів яких становить понад 90% активів банківської системи, у т.ч. Банк Кредит Дніпро. Оцінка стійкості здійснювалася у три етапи:  — оцінка якості активів та прийнятності забезпечення за кредитними операціями, а також перевірка оцінки вартості майна, отриманого банком у заставу, та розрахунок нормативів достатності капіталу; — екстраполяція результатів оцінки якості активів та прийнятності забезпечення на кредитні операції банку, що не потрапили у вибірку на першому етапі; — оцінка показників діяльності банку за базовим сценарієм та визначення необхідних рівнів нормативів достатності капіталу.  Банк Кредит Дніпро працює на ринку понад 30 років. Ми продовжуємо інвестувати  в Україну, підтримувати реальний сектор економіки та посилювати присутність у регіонах. Станом на 1 грудня 2023 р. прибуток Банку склав 302 млн грн, статутний капітал — 3 587  млн грн, активи банку досягли 19 198 млн грн.

Національний Банк України за результатами оцінки стійкості підтвердив високий рівень капіталізації Банку Кредит Дніпро.

Раніше Банк успішно пройшов перший етап перевірки, що дозволило НБУ не проводити другий етап — екстраполяцію. Минулого тижня Правлінням НБУ були затверджені результати останнього етапу стрес-тестування та оцінки стійкості в цілому. Зокрема, було підтверджено достатній рівень капіталізації в горизонті трьох наступних років без необхідності додаткових внесків до капіталу.
Це підтверджує нашу надійність для клієнтів та надає можливість для подальшого зростання відповідно до затверджених стратегічних цілей.

Нагадаємо, Національний банк цього року вперше з 2021 р. проводив оцінку стійкості банків. Її проходили ТОП-20 найбільших фінустанов, загальний розмір чистих активів яких становить понад 90% активів банківської системи, у т.ч. Банк Кредит Дніпро.

Оцінка стійкості здійснювалася у три етапи: 

— оцінка якості активів та прийнятності забезпечення за кредитними операціями, а також перевірка оцінки вартості майна, отриманого банком у заставу, та розрахунок нормативів достатності капіталу;

— екстраполяція результатів оцінки якості активів та прийнятності забезпечення на кредитні операції банку, що не потрапили у вибірку на першому етапі;

— оцінка показників діяльності банку за базовим сценарієм та визначення необхідних рівнів нормативів достатності капіталу. 

Банк Кредит Дніпро працює на ринку понад 30 років. Ми продовжуємо інвестувати  в Україну, підтримувати реальний сектор економіки та посилювати присутність у регіонах. Станом на 1 грудня 2023 р. прибуток Банку склав 302 млн грн, статутний капітал — 3 587  млн грн, активи банку досягли 19 198 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: