fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Банк подарував третій у 2021 р. автомобіль своєму клієнту у межах акції «Автозабава 3.0»

01/ 09/ 2021
  ОТП Банк подарував своєму клієнту – переможцю акції «Автозабава 3.0» Костянтину Корсуну автомобіль Volkswagen T-Roc 2021. Це вже 13-та автівка, яку банк розіграв за час існування акції, і третє авто у цьому році. Голова правління ОТП Банку Володимир Мудрий привітав переможця акції, який приїхав за виграшем разом з родиною – дружиною і двома дітьми, та передав йому ключі від нового автомобіля. «Дякую за те, що ви з нами, і сподіваюся, що наш подарунок неодмінно стане вам у пригоді. Зокрема, ви зможете частіше виїжджати в автомандри із вашою прекрасною сім’єю та отримувати незабутні емоції», – наголосив він. К. Корсун активно користується різними продуктами банку з 2016 року, наразі є преміальним клієнтом. «Бракує слів, аби передати те хвилювання, яке я переживаю зараз. Це дуже несподіваний, дуже приємний і більш ніж вчасний подарунок», — відзначив він під час нагородження. Акція ОТП Банку та MasterCard «Автозабава 3.0» продовжує традицію материнського банку в Угорщині, який розігрує автомобілі серед своїх клієнтів з 1961 року. За умовами акції, у розіграші авто беруть участь клієнти банку, які відкрили депозит в гривні на суму від 10 000 грн та строком від 6 місяців або оформили кредит готівкою на суму від 10 000 грн, а також здійснили розрахунки карткою Mastercard впродовж одного етапу акції на загальну суму від 5 000 грн або еквівалент цієї суми в іноземній валюті, що розраховується за комерційним курсом банку на дату списання коштів. «Ми проводимо «Автозабаву» три роки поспіль, і кожні два місяці один з наших клієнтів отримує чудову автівку. Клас авто щороку підвищується, а до кінця 2021 ще два Volkswagen T-Roc чекають на своїх щасливих власників. Крім того, щотижнево ми розігруємо 40 літрів бензину серед усіх зареєстрованих в акції клієнтів, тож брати участь в «Автозабаві 3.0» безперечно варто», – розповіла Леся Сирота, директорка департаменту з продажів роздрібного бізнесу та управління мережею ОТП Банку. Детальніше про умови акції від ОТП Банку та Mastercard «Автозабава 3.0» за посиланням.

ОТП Банк подарував своєму клієнту – переможцю акції «Автозабава 3.0» Костянтину Корсуну автомобіль Volkswagen T-Roc 2021. Це вже 13-та автівка, яку банк розіграв за час існування акції, і третє авто у цьому році.

Голова правління ОТП Банку Володимир Мудрий привітав переможця акції, який приїхав за виграшем разом з родиною – дружиною і двома дітьми, та передав йому ключі від нового автомобіля. «Дякую за те, що ви з нами, і сподіваюся, що наш подарунок неодмінно стане вам у пригоді. Зокрема, ви зможете частіше виїжджати в автомандри із вашою прекрасною сім’єю та отримувати незабутні емоції», – наголосив він.

К. Корсун активно користується різними продуктами банку з 2016 року, наразі є преміальним клієнтом. «Бракує слів, аби передати те хвилювання, яке я переживаю зараз. Це дуже несподіваний, дуже приємний і більш ніж вчасний подарунок», — відзначив він під час нагородження.

Акція ОТП Банку та MasterCard «Автозабава 3.0» продовжує традицію материнського банку в Угорщині, який розігрує автомобілі серед своїх клієнтів з 1961 року. За умовами акції, у розіграші авто беруть участь клієнти банку, які відкрили депозит в гривні на суму від 10 000 грн та строком від 6 місяців або оформили кредит готівкою на суму від 10 000 грн, а також здійснили розрахунки карткою Mastercard впродовж одного етапу акції на загальну суму від 5 000 грн або еквівалент цієї суми в іноземній валюті, що розраховується за комерційним курсом банку на дату списання коштів.

«Ми проводимо «Автозабаву» три роки поспіль, і кожні два місяці один з наших клієнтів отримує чудову автівку. Клас авто щороку підвищується, а до кінця 2021 ще два Volkswagen T-Roc чекають на своїх щасливих власників. Крім того, щотижнево ми розігруємо 40 літрів бензину серед усіх зареєстрованих в акції клієнтів, тож брати участь в «Автозабаві 3.0» безперечно варто», – розповіла Леся Сирота, директорка департаменту з продажів роздрібного бізнесу та управління мережею ОТП Банку.

Детальніше про умови акції від ОТП Банку та Mastercard «Автозабава 3.0» за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: