fbpx

Банк «Південний» здійснив перші операції під заклад газу в підземних газосховищах

19/ 06/ 2020
  Акціонерний банк «Південний» розробив новий кредитний продукт для компаній газового ринку – «Активні операції під заклад газу в підземних сховищах газу (ПСГ)». У межах нової програми клієнти зможуть як оформити документарні інструменти (гарантії, акредитиви), так і отримати фінансування на поповнення обігового капіталу (кредитні лінії, овердрафт), надаючи в якості забезпечення власний газ на зберіганні в підземних сховищах АТ «Укртрансгаз». «Цей продукт буде актуальним для трейдерів, видобувних та інших компаній, які використовуюсь багато газу (наприклад, для сушіння зерна). Така співпраця з учасниками газового ринку дозволить зробити вагомий внесок у розвиток енергетичного сектора економіки України. Простота оформлення забезпечення та вигідні умови кредитування є ключовими факторами, які дозволять підприємствам-позичальникам швидко отримати необхідний грошовий ресурс для закупівлі газу на новий сезон», – зазначив директор департаменту корпоративного бізнесу акціонерного банку «Південний» Олександр Матюшенко.

Акціонерний банк «Південний» розробив новий кредитний продукт для компаній газового ринку – «Активні операції під заклад газу в підземних сховищах газу (ПСГ)».

У межах нової програми клієнти зможуть як оформити документарні інструменти (гарантії, акредитиви), так і отримати фінансування на поповнення обігового капіталу (кредитні лінії, овердрафт), надаючи в якості забезпечення власний газ на зберіганні в підземних сховищах АТ «Укртрансгаз».

«Цей продукт буде актуальним для трейдерів, видобувних та інших компаній, які використовуюсь багато газу (наприклад, для сушіння зерна). Така співпраця з учасниками газового ринку дозволить зробити вагомий внесок у розвиток енергетичного сектора економіки України. Простота оформлення забезпечення та вигідні умови кредитування є ключовими факторами, які дозволять підприємствам-позичальникам швидко отримати необхідний грошовий ресурс для закупівлі газу на новий сезон», – зазначив директор департаменту корпоративного бізнесу акціонерного банку «Південний» Олександр Матюшенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: