fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Банк «Південний» визнано найкращим корпоративним банком з українським капіталом

08/ 02/ 2019
    6 лютого в рамках V LEGAL BANKING FORUM відбулося нагородження кращих банків 2019 року за версією видання FinClub. У категорії «Банки з приватним українським капіталом» у номінації «Корпоративний банк» переміг банк «Південний». Банк показав кращий результат абсолютного приросту гривневих кредитів юридичних осіб за січень-листопад 2018 року. Методологія відбору переможців грунтувалася на загальнодоступних даних звітності банків за минулий рік. У рейтингу брали участь банки з українським капіталом, державні банки і банки з іноземним капіталом, які аналізувалися окремо – кожен у своїй категорії. Перемога в номінації «Корпоративний банк» – це висока експертна оцінка ефективної роботи всього колективу фінансової установи. Варто відзначити, що банк «Південний» активно працював з корпоративним сектором протягом 25 років своєї історії та володіє глибоким знанням фінансового ринку і розумінням потреб українського бізнесу. Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець грудня 2018 року нараховувала 95 відділень у 18 регіонах України. За результатами перших 9 місяців 2018 року, чистий прибуток банку «Південний» склав 186,1 млн грн, що більш ніж утричі перевищує аналогічний показник минулого року.
01/

 

6 лютого в рамках V LEGAL BANKING FORUM відбулося нагородження кращих банків 2019 року за версією видання FinClub.

У категорії «Банки з приватним українським капіталом» у номінації «Корпоративний банк» переміг банк «Південний». Банк показав кращий результат абсолютного приросту гривневих кредитів юридичних осіб за січень-листопад 2018 року.

Методологія відбору переможців грунтувалася на загальнодоступних даних звітності банків за минулий рік. У рейтингу брали участь банки з українським капіталом, державні банки і банки з іноземним капіталом, які аналізувалися окремо – кожен у своїй категорії.

Перемога в номінації «Корпоративний банк» – це висока експертна оцінка ефективної роботи всього колективу фінансової установи. Варто відзначити, що банк «Південний» активно працював з корпоративним сектором протягом 25 років своєї історії та володіє глибоким знанням фінансового ринку і розумінням потреб українського бізнесу.

Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець грудня 2018 року нараховувала 95 відділень у 18 регіонах України. За результатами перших 9 місяців 2018 року, чистий прибуток банку «Південний» склав 186,1 млн грн, що більш ніж утричі перевищує аналогічний показник минулого року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: