fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Банк «Південний» впроваджує електронний документообіг для клієнтів – юридичних осіб

19/ 08/ 2019
  З 19 серпня 2019 року банк «Південний» впроваджує нову послугу із документообігу для своїх клієнтів-юросіб. Відтепер клієнти зможуть обмінюватися з банком документами за валютними операціями через iFOBS із накладанням електронного цифрового підпису АЦСК «Україна». Це набагато спростить процес обміну документами між клієнтами і банком та зробить валютні операції швидкими і доступними. Наш банк реалізує сучасні технології банківського ринку і постійно покращує свої сервіси для клієнтів. Запровадження електронного документообігу з валютних операцій істотно підвищить оперативність проведення таких операцій та дозволить обмінюватися з банком документами, не виходячи з офісу. Великим плюсом для клієнтів є також можливість відстежувати статус руху електронного документа. Це дозволить збільшити швидкість відпрацювання валютних контрактів і, відповідно, проходження платежів. Докладну інструкцію щодо підключення даного сервісу клієнти можуть знайти на сайті банку. У разі виникненні питань клієнти завжди можуть звернутися в технічну підтримку за тел. (048) 784-74-77 або до співробітника, який обслуговує їхні валютні контракти. Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець грудня 2018 року нараховувала 95 відділень у 18 регіонах України. За результатами 2018 року чистий прибуток банку «Південний» склав 274 млн грн, що більш ніж у пять разів перевищує аналогічний показник минулого року. Чистий прибуток банку «Південний» за підсумками січня-червня 2019 року склав 160,31 млн грн, що на 36,7 % більше аналогічного показника минулого року.

З 19 серпня 2019 року банк «Південний» впроваджує нову послугу із документообігу для своїх клієнтів-юросіб. Відтепер клієнти зможуть обмінюватися з банком документами за валютними операціями через iFOBS із накладанням електронного цифрового підпису АЦСК «Україна». Це набагато спростить процес обміну документами між клієнтами і банком та зробить валютні операції швидкими і доступними.

Наш банк реалізує сучасні технології банківського ринку і постійно покращує свої сервіси для клієнтів. Запровадження електронного документообігу з валютних операцій істотно підвищить оперативність проведення таких операцій та дозволить обмінюватися з банком документами, не виходячи з офісу. Великим плюсом для клієнтів є також можливість відстежувати статус руху електронного документа. Це дозволить збільшити швидкість відпрацювання валютних контрактів і, відповідно, проходження платежів.

Докладну інструкцію щодо підключення даного сервісу клієнти можуть знайти на сайті банку. У разі виникненні питань клієнти завжди можуть звернутися в технічну підтримку за тел. (048) 784-74-77 або до співробітника, який обслуговує їхні валютні контракти.

Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець грудня 2018 року нараховувала 95 відділень у 18 регіонах України. За результатами 2018 року чистий прибуток банку «Південний» склав 274 млн грн, що більш ніж у п’ять разів перевищує аналогічний показник минулого року. Чистий прибуток банку «Південний» за підсумками січня-червня 2019 року склав 160,31 млн грн, що на 36,7 % більше аналогічного показника минулого року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: