fbpx

Банк «Південний» вчергове підтвердив свій рейтинг високої надійності депозитів

30/ 03/ 2020
  26 березня незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» вчергове підтвердило рейтинг надійності депозитів банку «Південний» на рівні «4+» (висока надійність). Позицію «Висока надійність» в незалежному рейтингу депозитів наш банк впевнено тримає з 2011 року, що є додатковим свідченням його стабільності та надійності. Рейтинг надійності банківських депозитів характеризує незалежну думку компанії «Кредит-Рейтинг» щодо можливості банку вчасно та в повному обсязі виконати прийняті на себе зобовязання щодо повернення депозитів протягом найближчих 12 місяців. Рейтинг є динамічним і може бути переглянутий у разі настання несприятливих економічних чинників та/або зміни показників діяльності банку. Нагадаємо, що вже понад 26 років банк «Південний» неухильно виконує свої зобов’язання перед клієнтами та є учасником та агентом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець грудня 2019 року нараховувала 98 відділень. Чистий прибуток банку «Південний» за підсумками 2019 року склав 300 млн грн, що на 9,5 % більше аналогічного показника минулого року. З 2019 року згідно з рішенням НБУ банк «Південний» віднесено до категорії системно важливих банків України.

26 березня незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» вчергове підтвердило рейтинг надійності депозитів банку «Південний» на рівні «4+» (висока надійність).

Позицію «Висока надійність» в незалежному рейтингу депозитів наш банк впевнено тримає з 2011 року, що є додатковим свідченням його стабільності та надійності.

Рейтинг надійності банківських депозитів характеризує незалежну думку компанії «Кредит-Рейтинг» щодо можливості банку вчасно та в повному обсязі виконати прийняті на себе зобов’язання щодо повернення депозитів протягом найближчих 12 місяців. Рейтинг є динамічним і може бути переглянутий у разі настання несприятливих економічних чинників та/або зміни показників діяльності банку.

Нагадаємо, що вже понад 26 років банк «Південний» неухильно виконує свої зобов’язання перед клієнтами та є учасником та агентом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Банк «Південний» – універсальний український банк, заснований у 1993 році, з головним офісом в Одесі. Банк пропонує широкий спектр послуг для бізнес-клієнтів та фізичних осіб на всій території України через регіональну мережу, яка на кінець грудня 2019 року нараховувала 98 відділень. Чистий прибуток банку «Південний» за підсумками 2019 року склав 300 млн грн, що на 9,5 % більше аналогічного показника минулого року. З 2019 року згідно з рішенням НБУ банк «Південний» віднесено до категорії системно важливих банків України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: