fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Банк «Південний» став партнером XIX Форуму фінансових директорів України

21/ 10/ 2020
  Акціонерний банк «Південний» став партнером флагманського бізнес-заходу в Україні, який 18 років поспіль збирає вітчизняну фінансову еліту, – XIX Форуму фінансових директорів України. Традиційно темами заходу стають майбутнє фінансів, трансформація бізнесу, операційна ефективність, залучення фінансування, інновації, які змінюють світ вже сьогодні. Ця ділова подія дозволяє фінансовим керівникам підготуватися до викликів, що кожного дня зявляються в нестабільному економічному середовищі, яке швидко змінюється. У зв’язку з пандемією XIX Форум фінансових директорів України містить офлайн- та онлайн-частини: 11 листопада 2020 року/Pre-ForumVirtual Workshops онлайн – складається із семінарів і майстер-класів. 18-19 листопада 2020 року/CFO Forum офлайн – охоплює два паралельні потоки виступів, дискусій, майстер-класів та презентацій. Заступник голови правління банку «Південний» Максим Цимбал виступатиме в перший день офлайн-заходу, 18 листопада. Він розповість про управління процентними ризиками в кредитуванні з прив’язкою до облікової ставки. На форумі також виступатимуть відомі експерти, зокрема: Юрій Гелетій (НБУ), Юлія Данкова (Метінвест Холдинг), Олександр Альохін (Kadorr Agro Group), Світлана Грухаль (Марс Україна), Владислав Лещій (British American Tobacco Ukraine), Дмитро Грищенко (Danone Ukraine), Володимир Глащенков (Молокія), Рафаель Гороян (ГК Прометей), Надія Казначеєва (UMG Investments), Ігор Мазепа (Concorde Capital), Маргарита Романова (GSK) та інші. З повною програмою форуму та умовами участі можна ознайомитися на сайті організаторів www.cfo.ua Для клієнтів та партнерів банку «Південний» діють спеціальні умови участі: Пакет BUSINESS. Знижка 24 % – за промокодом OfflinePivdenny24 або знижка 45 % – за промокодом OnlinePivdenny45. Пакет STANDARD. Знижка 18 % – за промокодом OfflinePivdenny18 або знижка 40 % – за промокодом OnlinePivdenny40. Промокод необхідно вказати під час реєстрації на сайті організатора за посиланням.

Акціонерний банк «Південний» став партнером флагманського бізнес-заходу в Україні, який 18 років поспіль збирає вітчизняну фінансову еліту, – XIX Форуму фінансових директорів України.

Традиційно темами заходу стають майбутнє фінансів, трансформація бізнесу, операційна ефективність, залучення фінансування, інновації, які змінюють світ вже сьогодні. Ця ділова подія дозволяє фінансовим керівникам підготуватися до викликів, що кожного дня з’являються в нестабільному економічному середовищі, яке швидко змінюється.

У зв’язку з пандемією XIX Форум фінансових директорів України містить офлайн- та онлайн-частини:

  • 11 листопада 2020 року/Pre-ForumVirtual Workshops онлайн – складається із семінарів і майстер-класів.
  • 18-19 листопада 2020 року/CFO Forum офлайн – охоплює два паралельні потоки виступів, дискусій, майстер-класів та презентацій.

Заступник голови правління банку «Південний» Максим Цимбал виступатиме в перший день офлайн-заходу, 18 листопада. Він розповість про управління процентними ризиками в кредитуванні з прив’язкою до облікової ставки.

На форумі також виступатимуть відомі експерти, зокрема: Юрій Гелетій (НБУ), Юлія Данкова (Метінвест Холдинг), Олександр Альохін (Kadorr Agro Group), Світлана Грухаль (Марс Україна), Владислав Лещій (British American Tobacco Ukraine), Дмитро Грищенко (Danone Ukraine), Володимир Глащенков (Молокія), Рафаель Гороян (ГК Прометей), Надія Казначеєва (UMG Investments), Ігор Мазепа (Concorde Capital), Маргарита Романова (GSK) та інші.

З повною програмою форуму та умовами участі можна ознайомитися на сайті організаторів www.cfo.ua

Для клієнтів та партнерів банку «Південний» діють спеціальні умови участі:

  • Пакет BUSINESS. Знижка 24 % – за промокодом OfflinePivdenny24 або знижка 45 % – за промокодом OnlinePivdenny45.
  • Пакет STANDARD. Знижка 18 % – за промокодом OfflinePivdenny18 або знижка 40 % – за промокодом OnlinePivdenny40.

Промокод необхідно вказати під час реєстрації на сайті організатора за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: