fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Банк «Південний» продовжує підтримувати аграріїв у межах програм держпідтримки

21/ 05/ 2020
  Банк «Південний» візьме участь у державній програмі «Фінансова підтримка сільгоспвиробників». Відповідний Меморандум про загальні засади співробітництва було підписано наприкінці квітня з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Згідно з програмою, клієнти-аграрії банку «Південний» зможуть отримувати допомогу у вигляді державного фінансування на підтримку розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, а також фермерських господарств. Крім того, аграрії зможуть отримати часткову компенсацію вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва, а також підтримку заходів в АПК завдяки здешевленню кредитів. Банк «Південний» уже розпочав приймання заявок за програмою фінансової підтримки сільгоспвиробників. Для отримання компенсації  звертайтеся до: вашого особистого менеджера банку; найближчого відділення банку; Центру клієнтської підтримки за номером 0 800 30 70 30; на електронну пошту 307030@pivdenny.ua.

Банк «Південний» візьме участь у державній програмі «Фінансова підтримка сільгоспвиробників».

Відповідний Меморандум про загальні засади співробітництва було підписано наприкінці квітня з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Згідно з програмою, клієнти-аграрії банку «Південний» зможуть отримувати допомогу у вигляді державного фінансування на підтримку розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, а також фермерських господарств. Крім того, аграрії зможуть отримати часткову компенсацію вартості сільгосптехніки та обладнання вітчизняного виробництва, а також підтримку заходів в АПК завдяки здешевленню кредитів.

Банк «Південний» уже розпочав приймання заявок за програмою фінансової підтримки сільгоспвиробників. Для отримання компенсації  звертайтеся до:

  • вашого особистого менеджера банку;
  • найближчого відділення банку;
  • Центру клієнтської підтримки за номером 0 800 30 70 30;
  • на електронну пошту 307030@pivdenny.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: